Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Taupa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Taupa savo firmines prekes žymėdavo tokia etikete. Tipo šlykštu, bet paprasta, taigi dėlto pigu ir pirk, ir dar ne vieną.

Taupa - bendrinis pavadinimas, kurį prikėlė Maxima. Tas reiškia taupų gyvenimo būdą - kaip turėti būtinų daiktų už mažą kainą.

Būta visokių Taupos pavidalų, antai:

  • Gi tapusi Vilniaus Prekybos bandymu sukonkuruoti su Norfa, ištiesgi Taupa pagarsėjo, kaip visviengi brangesnių, bet ne mažiau purvinų parduotuvių tinklas, pasižymintis taip tankiai išdėstytomis lentynomis, kad dviem pirkėjam sunku prasilenkt, o užrašas "Taupa" daugelio pseudointelektualų lūpose ėmė skambėti, nelyg įžeidimas.
  • Tai aišku, ir Vilniaus Prekyba tuomgi susirūpinusi, ilgainiui pervadino visą šitąjį tinklą į Saulutę... O kad ir ant šios šleifas niekingas nesitiestų, tai šiąsias ėmė pervadinėti į Maxima...


Mobiliakų Taupa GSM

Kredito Unija Taupa

Anokia unija amerikėje buvo, bet paėmė ir FTB patvarkė, ir kažkokio lietuvio Alekso Spirikaičio paieško[1]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/emigrantai/jav-del-sukciavimo-uzdarytos-lietuviu-kredito-unijos-vadovas-aleksas-spirikaitis-pergudravo-ftb-pareigunus-ir-paspruko-592-354352#ixzz2ZPUXYQbl