Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Tatuiruotė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Tatuiruotės)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Japonijoje įvairiausiose vietose kabo lentelės, kad su tatuiruotėmis žmonės neaptarnaujami, taip kad arba reikia pleistrais žmonėms visą kūną apsiklijuoti, kad tatuiruočių nesimatytų, arba gali išvaryt ir pinigų negrąžint

Tatuiruotė arba tatoo - toksai piešinys ant žmogaus kūno, kur skirtas nelabai aišku kam, bet labai tuos piešinius mėgsta visokie banditai ir prostitutės, o gal ir kiti žmonės taip pat.

Įvairiose šalyse tatuiruotės skirtinguose žmonių sluoksniuose pasitaiko. Štai kadaise Europoje tai tatuiruotes darydavosi jūreiviai kokie nors, bet šiaip tai visvien dažniausiai visokie banditai. Nes kai tatuiruotė yra ant žmogaus, tai iškart aišku, kas jis toks. Užtat dar visokie naciai tatuiruotėmis numerius ant kalinių užrašydavo, nes taip irgi būdavo galima pažymėti, kad kažkas yra iš konclagerio ir kad eis į dujų kamerą.

O dabar tai būna, kad koks nors hipsteris ima ir išsitatuiruoja kokią nors nesąmonę, o paskui kiti iš jo tyčiojasi, nes paaiškėja, kad hipsteris yra durnius ir išsitatuiravo kokį nors japonišką ar kinietišką hieroglifą, kuris reiškia pvz., "makaronų sriuba".

Pipedija visiems rekomenduoja ant savęs išsitatuiruoti pipetę, nes tai tinkamas simbolis jums.


Tatuiruotės kitose šalyse

Skirtingose šalyse požiūris į tatuiruotes gerokai skiriasi, nes visaip ten žmonės tatuiruojasi ir tai skirtingus dalykus reiškia. Bet bendra čia tik tiek, kad visur jos reiškia pirmiausiai kokius nors banditus. Tai vat skirtingai žmonės tai supranta.

Štai kažkur Japonijoje tatuiruotėmis tatuiruojasi visokie vietiniai banditai ir jų japoniška mafija, kitaip dar vadinami jakudzos. Todėl visi žino, kad jei jau žmogus su tatuiruote, tai jisai yra banditas. Taip tenai žmonės supranta tatuiruotes.

O vat kažkur Lotynų Amerikoje žmonės viską supranta visiškai kitaip, nes tokiose šalyse kaip Kolumbija, Venesuela, Hondūras ir panašiose tatuiruotes ant savęs darosi tiktai banditai. Todėl vos tik kažkas pamato žmogų su tatuiruote, tai išsyk visi žino, kad banditas. Štai kaip ten žmonės supranta tatuiruotes.

O dar visiškai kitaip yra su tatuiruotėmis kur tai Rusijoje, nes tenai tatuiruotes ant savęs darosi banditai visokiuose kalėjimuose beigi kolonijose. Tai tenai irgi žmonės viską supranta kitaip, nes visi žino, kad jei su tatuiruote žmogus, tai reiškia, kad banditas. Taip visi tą supranta.