Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Tarybų Lietuvos Enciklopedija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tarybų Lietuvos Enciklopedija buvo leista 1985, o pabaigta 1988, kitaip tariant, viskas vyko tais metais, kai aušo Perestrojka, o paskui jau ėmė ir kitkas rastis - taigi ir turiniu įdomi: pirmame tome pilna sovietų prikurtų nesąmonių, ogi paskutiniame - jau matosi, kad baisiai atsargiai, lyg ir užmaskuotai bando kažką parašyti ir rišliau. Tai pasijunta enciklopedijos skiringus tomus lyginant, bet visvien, netgi paskutinis enciklopedijos tomas yra prikištas kažkokių sovietinių nesąmonių.

Vienok enciklopedijos lygis gana prastas, nors apie kokią nors Lietuvos geografiją ar įvairesnius žmones kažką surasti galima. Gera tuo, kad vien apie Lietuvą, tai keturi dideli tomai - visgi gana nemažai medžiagos.

Prasta ši enciklopedija tuo, kad neišsilavinę, jokių normalių knygų neskaitantys vikipedikai remiasi ja kaip esminiu šaltiniu, rašydami apie visokius žmones, Lietuvos istoriją, ekonomiką ir taip toliau. Tai iš to gaunasi tasai tragiškas Vikipedijos lygis, kuriuo ji kartais nukrenta žemiau netgi už Pipediją. Ir tai nepaisant to, kad Pipedija gi tyčia rašinėja kliedesius.