Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Tankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Tankai)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tikras tankas būna kuo didesnis

Karinis tankas - būtent taip reikia sakyti, nes taip liepia kokie tai kalbainiai, o ir kiekvienas žurnalizdas žino, kad jei tankas karinis, tai būtinai karinis, nes dar kažkas pagalvos, kad ir civilinis tankas gali būti, o gal ir dar koks nors. Taip kad tankai tai jau kariniai turi būti, nes dar kas nors neteisingai supras.

Tankas - kaip ir šarvuotis, bet būtinai bent keturis kartus didesnis ir sunkesnis. Tačiau tankai turi daug ginklų, juos mėgsta orkai. Kiekvienas orkas žino, kad red iz da fasta, kadangi raudona greitesnė, tačiau kartais daromi ir juodi, nes black iz da stronga, kadangi juoda yra stipresnė.

Šitais laikais tankai tapo kaip ir tokiu priedu prie kariuomenės, kur gal nelabai net ir būtinas, nes kokie tai gudrūs dabar granatosvaidžiai - kai iššauna, tai raketa pati susiranda ir numuša kad ir judantį tanką, o ir be to moka permušti jį kiaurai taip, kad susiplojęs telieka. Granata tokia kainuoja kelis tūkstančius, o tankas kelis milijonus.