Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Taip!

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Taipininkai)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Šitas Zuoko plakatas aiškiai nulaižytas nuo Antano Mockaus rinkiminio plakato - ir semkė tokia pati beveik...
Gal kas tikisi, kad kaip nors išsišifruoja šita kombinacija, tai atsakymas - Teip!

Niekam čia neįdomu, kas per pažiūros, svarbiausia - asmenybės. Galima pagalvoti, kad nepranyko mada jungtis į sambūrius, o ypač, kai artėja Savivaldybių rinkimai. Dabar mada jungtis į nepartinius, nes taip tikimasi daugiau šansų laimėti.

Panašiai, kaip Pipedijos partija internete, teip ir "Taip" - virtuali Fėjzbuko grupė.

Junkitės - gausit nuolaidų irba per kišenę:)


Įvairiopa mitologija

Lengva dalinti pažadus prieš rinkimus, kad sumažinsi šilumos kainas cielais 20 procentų, o paskui ima ir padidėja visokios kainos, o niekas lieka nekaltas, tiktai patys gyventojai kalti, ir Sekmokas su Grybauskaite, kam leido gyventojams savo šilumos punktus užvaldyt

Ir įkūrė Artūras Zuokas kokį tai judėjimą, pavadinimu TAIP!. Sako tik trupinys, bet apie pilna jokiuose rašytiniuose šaltiniuose nėra informacijos, o neaiškiais kompromatiniais portalais, kur Lietuvos versliūgas registruoja, nesidomim.

Kilo didelė sumaištis tuo metu ant viso svieto, mat Zuokulas, kuris pasirodo, net už Drakulą baisesnis, mat ir dienom ir naktim vaikšto, į valdžia eina. Seime po to proceso, sakė, sujudimas toks sukilo, kokio nuo atkurtos Lietuvos nepriklausomybės neteko matyti, visi puolė per naktis naujus šposinius įstatymus leisti, jei nebūtų didysis ir visų dydžiai gerbiamas, nu jau tikrai didelis, Lietuvos dievas pro langus tuos įstatymus išveitęs, tai būtų nebuvę net rinkimų, mat seimūnai begalvodami, čia ryškus pavyzdys, kad geriau jiem tokios klaidos niekad nedaryt, būtų uždraudę ir partijoms rinkimuose dalyvaut, mat į kažkokius baisius terminus netilpę.

Vat toks baisus tas judėjimas... Tai net kojos ten nekiškit, nes kitu atveju ir nebeišlįsit... Tik kad Zuokula neišrado nieko naujo, ir matomai gi tesugebėjo nuo Viktoro Juščenko skardaus "Tak!" nusibezdžioniauti ir tiek. Matyt vėl oranžinę dviračių revoliuciją rengiasi jisai padaryti. Galgi čionai koks tarptautinis prekinis ženklas, kurį įsigijus ar sumokėjus abonementinį mokestį sėkmė garantuota?

O dabar dar visokie liberolai piktinasi, kad mat ne tik partijos, bet ir nepartijos į savavaldybes gali pakliūt.

Pasidairius galima visokių gi ten internetų apie šį pažangų judėjimą ir jojo nepakartojamą guru surasti, kurias skaitant ej bogu pasistoja pats didžiausias kognityvinis disonansas, koks tik gali pasistoti netgi visiškai apolitiškam skaitytojui. Pasirodo - Zuokas, pats teptelėjęs parašiuką už "Lietuvos" kino teatro atidavimą privatininkams gi yra iš tiesų didis jojo saugotojas bendruomenės labui[1].

"Taip!" ir Savivaldybių rinkimai 2011 krizės metais

Zuokas, Šilgalis ir Co, norėdami gi išsiskirti iš kitų aukso kalnus rinkėjui žadančių politikos lūzerių, mostelėjo visokiausių gi rinkiminių šūksnių, tokių, kad kažkaip šio sambrūzdžio vadui koks nors neprofesionalus gydytojas argi daktaras galėtų drąsiai įtarti vangiąją šizofreniją kaip minimum:

 • pencijos, savaime aišku, DIDĖS!
 • vidutinė vilniečio alga bus 6400 litukų bet tik jei bent iki 2020 metų pasižadat balsuoti už Zuoką!
 • iš Vilniaus į platųjį pasaulį, pradedant Šeškine ir Fabijoniškėmis, skraidysime Vilniaus avialinijomis (tai didelė konkurencija avialinijomis Pipedija-1-Airlains!)
 • Zuokas savo meilės šiluma rinkėjams bei specialiomis mašinomis tirpdys žiemos metu gatvėse suverstą sniegą


Sakom Taip! iniciatyvoms!

Pasakykime Taip!, kad visos iniciatyvos būtų paremtos:

 • Padidinti Rubicon pajamas - Taip!
 • Įvesti visur abonento bilietą - Taip!
 • Uždrausti mikrobusus - Taip!
 • Nepadengti niekam savavaldybės skolų - Taip!
 • Traiškyti šarvuočiais mašinas - Taip!
 • Neleisti mitinguoti tiems, kam nepatinka - Taip!Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

 1. http://ekspertai.info/index.php?option=com_content&view=article&id=972:liberalaus-visuomenininko-arturo-zuoko-virsmas&catid=46:kino-teatras&Itemid=68