Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Susilaikėliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Susilaikėliai - tai tie, kurie netapo signatarais, nes susilaikė arba netgi išvis nedalyvavo, kai Kovo 11 vyko balsavimas dėl Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo. Tai viso tokių buvo visai gal ir nedaug, tai čia tą nedidelį sąrašą ir pateiksimės, tikėdamiesi, kad be klaidų čia jį sudarėm ir netyčia kas nors per klaidą į jį nepakliuvo, nes tikrinomės per visokias informacijas apie tai[1]:

Tai kaip matome, čia 6 susilaikė, o 3 turėjo kažkokių svarbių priežasčių, kurios buvo jiems svarbesnės.

Gi kiti 1990 Aukščiausiosios Tarybos nariai subalsavo už Nepriklausomybę, tai dabar jie signatarai. Nors gi kaip kokie gandai sako, dar gal kokia dešimtis jų būtų balsavę prieš, ale gi kai matė, jog dauguma balsuos už laisvę, tai pabalsavo iš baikštumo. Sako, dabar tie balsavę už Nepriklausomybę, tarpais vis loja per kur nors, kad esą nieko gero ta laisvė neatnešė... Tai jiems matyt ir neatnešė...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrs.lt/datos/kovo11/st_03.htm