Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Sudukultas.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Sudukultas.lt - gi buvo nuostabus internetas apie šūdus, kurgi kiekvienas gali ateiti ir surasti sau tikrą šūdų porciją, bent jau virtualią, o jei norisi daugiau, tai ir receptą galimai, kaip nevirtualiai!

Deja, dabar jau nebeliko, ir nebeliko jau seniai. Taip kad teliko tik prisiminimai apie tai, kaip buvo tada, kai buvo.

Tai aišku, kai kokia nors žvaigždutė lietuviška, ar ten kokia Zvonkė pakliūna į šitą blogą, tai jau tikrai neapsidžiaugia, nes ten ne kaip Pipedija, o visai atvirai ir neslepiant esmės! Tai aišku, ir apie gyvenimą visaip irgi visuomenės komercializaciją, kas išties giliai gilina mūsų dvasingumą, nesgi priverčia pažvelgt į tikrovę kitomis akimis.

Tai čia dar norim pasidžiaugt, kad šūdų kulto prasmingumas giliai susisiekia su Pipedija, nes gi visuotinai žinoma, kad Pipedija - tai internetų šikna! Tai čia taip galime visuotinai susitarę padaryti ištisą šūdų tinklą netgis, ir tapti šūdų kunigais ar ten šūdų masonais...

O tai dar čia norim pasakyti, kad šitojo interneto svarbiausiasis autorius - anoksai Lori Pyrstas, katrasai dar ir žaviosios UFB dvasios mentorius!