Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Su vaikais

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Su vaikais - kuo geriausias blogas, kurį rašo kokia tai labai protinga supermama, geriausia prasme - nes gi rašo, kad vaikams verta žaisti purve, kadangi jiems taip patinka.

Pipedija prisipažįsta, kad jai purve žaisti neleisdavo, todėl neatsižaidė vaikystėje ir užtat pilsto purvus ant visų kas papuola, taip pat ir ant blogerių pilsto, ir ant šiaip atsitiktinių žmonių. O kai purvo pritrūksta, tai Pipedija eina purvo ieškoti, kad galėtų dar kur nors papilstyti.

Nesuprantama, kaip ir kokiu būdu gali būti taip, kad vaikus mokytų tokių dalykų. Taip pat dar bus ir papildomų visokių naujovių tame bloge - pavyzdžiui, kaip auginti vaikus, nepririšant jų prie lovos, kad jie nerėkautų. Ir leisti vaikams rėkauti. Arba pavyzdžiui, kaip leisti vaikams lakstyti ir užsiimdinėti kažkokiais beprasmiškais ir nesąmoningais, jokios naudos nenešančiais žaidimais, nors tie vaikai galėtų dirbti kokį nors naudingą darbą, pavyzdžiui, šluoti gatves ir taip uždirbti šeimai pinigus.

Visiškai mums nesuprantama šito blogo koncepcija kelia tiktai pasipiktinimą. Prie ruso buvo geriau ir tokių tinklaraščių niekas nerašydavo, vaikai būdavo pionieriais ir spaliukais, rinkdavo metalo laužą, ravėdavo daržus, o jei mokykloje patriukšmaudavo, tai būdavo nubaudžiami. Antipedagoginių metodikų sklaidos su vaikais valdžia neleisdavo, todėl ir išaugo senesnė žmonių karta kultūringa, ne taip kaip šitas dabartinis žalias jaunimėlis.


Dar žr.


Su vaikais
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!