Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Su-27

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Su-27 - taigi toksai naikintuvas, kuris nukrito kadaise Lietuvoje 2005 metais, tai tada buvo daug triukšmo ir kalbų, kad ne šiaip sau nukrito jis, nes skrido kažkaip keistai ir matyt tikrino, ar galės toli nuskristi per Lietuvą, nepastebėtas radarais. Tai ir paaiškėjo, kad galėjo toli nuskristi, ale gi kai labai jau stengėsi skristi kuo žemiau, tai ir nukrito kažkur nelabai toli nuo Šakių, tiksliau visai kažkur prie Jotyškių kaimo.

Lakūnas gi toksai Valerijus Trojanovas, išsikatapultavo ir liko gyvas, o paskui dar ir paleistas buvo kažkodėl, nors ir nelegalus buvo, ir nelegaliai sieną kirto, ir įvežė neteisėtai į Lietuvą karinę ginkluotę, įskaitant ir raketas, ir taip toliau. Žodžiu, išties tai buvo visos galimybės jį pasodinti į kalėjimą, tik kažkodėl neaišku dėl ko jį paleido...

Lėktuvas nukrito Rugsėjo 15 dieną, o jau po kelių dienų Rusija ėmė ir pareiškė, kad Lietuva neteisėtai suėmė tą pilotą ir išvis viskas neteisėta, o tirti katastrofą turi teisę tiktai Rusija ir negalima daleisti, kad Lietuva ten kažką darytų, ir išvis tasai Valerijus Trojanovas esą turįs kažkokią neliečiamybę ir Lietuvos jurisdikcijai esąs nepavaldus.

Tai ir gavosi kažkodėl, kad Lietuva ėmė ir atidavė ten viską Rusijai. Nors nelabai ten aišku... Dar be to paaiškėjo, kad kažkodėl lėktuvuose kažkokie balansyrai iš urano yra, tai tasai uranas į aplinką išsitaškė ir nemažai laukus užteršė.

Betgi taip ar kitaip, NATO ir Lietuvos kariuomenė paskui jau rimčiau ėmė į tokius dalykus žiūrėti. Tai daugiau jau tie rusiški naikintuvai taip neskraidė.


Su-27 nukritimo istorija

Čia jums detaliai visą istoriją pateikiame, kaip ten vyko viskas, maždaug apytiksliai:

  • Maždaug 14 valandą buvo pastebėti 6 Rusijos lėktuvai netoli Suomijos, skrendantys virš Baltijos jūros link Kaliningrado
  • 14:50 vienas iš lėktuvų kažkur dingo, tiksliau prapuolė iš radarų
  • 14:55 lėktuvas įskrido į Lietuvos teritorją kažkur netoli nuo Latvijos
  • 15:00 lėktuvas pastebėtas kažkur tarp Kauno ir Šiaulių
  • 15:15 Lietuvos kariuomenė nusprendžia kad turi kilt į orą Vokietijos naikintuvai F-4 Phantom, kad surastų kažkur tą rusišką lėktuvą
  • 15:20 kur tai netoli Jurbarko kažkas su tuo rusišku lėktuvu atsitiko - ar tai degalai baigėsi, ar tai kažkas, taip kad jis nukrito, o pilotas prie Veliuonos nusileido
  • 15:30 jau pakyla tie vokiški F-4 Phantom
  • 15:35 Lietuvos policija pasiveja Valerijų Trojanovą ir jį suima

Taip kad matome, jog visų greičiausiai čia į viską sureagavo policija, kuri gal net ir nežinojo apie jokius lėktuvus nieko, bet atlėkė ir pagavo.