Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Stasius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Nerealus toks dziedokas! Ko gero - gyvas personažas:)

Pipedijoje Stasius ėmė reikštis nuo straipsnio su simbolių seka: "Stasys Paulauskas". Gyvas tam pavyzdys - Nerealusis Stasio online Čatas.

Mūsų Stasius yra mažų mažiausiai Išradėjas: išrado keletą žodžių (Virtualika, Saviugda, Hamai) ir už pinigus ėmė juos visiems traktuoti. Pačią ir vaikus prie to reikalo prijungė, kioskelį atidarė!

Stasius aiškina, kad Pipedija negali egzistuoti, nes prieštarauja kažkokiai logikai, nors jojo teiginys, kad negalime jo priversti tapti Pipedijos vartotoju, panašu, kad sudūžta, kaip krištolinis kokios Volmer rutulys - Stasiaus pasisakymai - pastarųjų dienų lankomiausi Pipedijoje, o Autoriaus prisijungimų IP iškilmingai skelbiamas Kategorijose.


Čia prisiveisė visokių...

Stasius - Pipedijos Autorių lyderis!

  • Negalima nuneigti to uolumo, kuriuo vedinas Stasius rašinėja Pipdeiją! Jo rašiniuose plačiai nagrinėjamos keiksmažodžių, agresijos ir žemiausių konkurencinių instinktų savybės. Pateikiami tiesmukiški pavyzdžiai. Neigdamas Pipediją Stasius iš tiesų tarnauja savadarbei mokslo šakai Virtualikai, nes ta glaudžiai susisieja su Pipedija ir yra be abejonės ryški tos dalis.
  • Įdomios Stasiaus įžvalgos gal;ėtų būti ir kitais visais Klausimais, kaip antai visokios Matricos, Gūglės ir pornūcha. Pipedijos vardu nuoširdžiai džiaugiamės už Jus - Stasiau! Tikimės vaisingo bendradarbiavimo ir kviečiame neprarasti tempo kovojant su Pipedija!!


P. S. Stasius nedviprasmiškai užsimena apie honorarą, bet apie konkrečias babkes dar nekalbėta...