Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Standartų puokštė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Standartų puokštė - tam tikruose sluoksniuose plačiai žinomas UAB, teikiantis ISO sertifikavimo bei vadinamojo "sertifikuoto prekių ir paslaugų teikimo" paslaugas. Įmonė yra surinkusi beveik visų įmanomų sričių ISO sertifikatus, todėl nuolat laimi įvairaus masto valstybinius konkursus, kuriuose nurodomas reikalavimas atitikti vieną ar kelis ISO standartus.

Pati UAB "Standartų puokštė" neteikia jokių paslaugų ar prekių, tačiau jas perka iš "patikimų" tiekėjų, kaip sakant, pagal visus standartų reikalavimus. Kadangi įmonė labai gerai sutaria su įvairiais už konkursus atsakingais valdininkais, biznis klojasi tiesiog puikiai - nuolat vienintelis konkursų laimėtojas, nors konkursai ir už didžiausią kainą. O paskui šioji UAB perka įvairias nekokybiškas paslaugas iš pralaimėjusių ar net konkurse nedalyvavusių firmų, uždeda savo ženklą ir štai jums melejonai!

Nuostabus biznis, argi ne?