Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Changes

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Šablonas:Rugsėjo 13 dienos įvykiai

517 bytes added, 13:07, 8 rugsėjo 2019
* [[1848]] metais netikėtu būdu buvo išrasta [[lobotomija]]: kažkoksai Vermonto darbininkas [[Phineas Gage]] kaišiojo kažkur dinamito šaškes ir jas lomiku baksnojo. Tai viena šaškė kai sprogo, tai visas lomikas perėjo kiaurai galvą. Vienok darbininkas išgyveno, tiktai iš liūdno, depresyvaus ir filosofiško nelyg [[Kreivarankis]], staiga pasidarė labai linksmas, pošlas ir gyvenantis šia minute, kaip koksai bukas [[pacukas]]. Taip buvo atrastas efektyviausias visų laikų [[depresija|depresijos]] gydymo metodas.
* [[1968]] metais kažkokia visiškame užribyje esanti laukinė [[Albanija]], paremta [[Jugoslavija|Jugoslavijos]], o paskui ir [[Kinija|Kinijos]], ėmė ir pareiškė, kad [[Chruščiovo atšilimas]] yra nesuderinamas su [[komunizmas|komunizmo]] principais, o šmeižtas prieš [[Josifas Stalinas|Josifą Staliną]] - neleistinas. Taip vat ir ėmė ir išstojo iš [[Varšuvos paktas|Varšuvos pakto]].
* O [[2013]] metais Rusijos preš Lietuvą surengtas [[pervežimų karas]] užveikė visus tiek, kad į [[URM]] buvo iškviestas pasiaiškinti Rusijos ambasadorius [[Vladimiras Čchikvadzė]], kuriam įteikta nota. O situacija tai visus užveikė, nes visos fūros stabdomos, srautas daugiau kaip 10 kartų sumažėjęs, fūros po savaitę ar ilgiau stovi kilometrinėse eilėse, o jose esantys produktai banaliai pūva. Pervežimų karas prasidėjo [[rugpjūčio 30]], nes tiesiog Rusija taip ėmė ir susigalvojo.
 
[[Kategorija:Dienos įvykiai]]
708
edits