Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Changes

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Putinas

191 byte added, 14 sausio
/* Vladimiro Putino ūgis */
== Vladimiro Putino ūgis ==
[[Vaizdas:Vladimiras_putinas_dmitrijus_medvedevas.jpg|400px|thumb|left|Iš nuotraukos galima nesunkiai palyginti ir įvertinti, kad joje Putinas yra bent 5cm 5-10cm mažesnis už Medvedevą. Gana ryškiai matomas ir aukštas Putino bato kulnas, ir visai atpažįstamos tos specifinės, specialiai specialius batus dengiančios per ilgos, tačiau gale siauros (kad žeme nesivilktų) Putino kelnės.]]
Vladimiro Putino ūgis yra maždaug tarp 140 ir 150cm. Nors oficialus skelbiamas jo ūgis yra 170cm. Išties Vladimiro Putino ūgį labai lengva patikrinti - reikalas tas, kad [[Dmitrijus Medvedevas|Dmitrijaus Medvedevo]] ūgis žinomas visai neblogai - tai 162cm. Ir kartu yra gana nemažai nuotraukų, kur Dmitrijus Medvedevas ir Vladimiras Putinas yra šalia, vienas greta kito.
Pagal nuotraukas visadada matosi, kad Dmitrijus Medvedevas yra mažiausiai 5, o greičiau 10cm aukštesnis už Vladimirą Putiną. Kartu pagal tas nuotraukas matosi, kad Dmitrijus Medvedevas nenešioja keistų aukštų kablūkų, o jei ir nešioja - tai tik minimalius. Tuo tarpu Vladimiro Putino be aukštų kablų išvis niekas nėra matęs - ir negana to, visada būna didžiulio storio vidpadžiai. Pastarųjų naudojimą visad išduoda apsmukusios kelnės - tokio ilgio, kad visisškai dengtų batus netgi tuo atveju, kai Putinas atsisėdęs. Taigi, batai prideda Putinui mažiausiai 5cm, o pagal kai kuriuos vertinimus - gal netgi iki 20cm.
Tai reiškia, kad Vladimiro Putino ūgis yra ne daugiau kaip 150cm, o greičiau jau 140cm. O pagal tai, kaip nenormaliai Putinas bando padidinti savo ūgį, netgi iki to, kad jau patvirtinti anksčiau buvę gandai, jog į susitikimus su juo leidžiami tik žmonės, kurių ūgis neviršytų 150cm - tai aiškuyra tiesiog šūdinas nykštukas, kad Putinui visgi ne visi namieir kartu iš proto besikraustantis [[narcizas]].
O pagal tai, kaip nenormaliai Putinas bando padidinti savo ūgį, netgi iki to, kad jau patvirtinti anksčiau buvę gandai, jog į susitikimus su juo leidžiami tik žmonės, kurių ūgis neviršytų 150cm - tai aišku, kad Putinui visgi ne visi namie. Čia jau ne šiaip kokie neurotiški dalykai, o greičiau jau [[asmenybės sutrikimas]] kažkoks.
== Dvasinga Vladimiro Putino šizofrenija ==
824
edits