Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Changes

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Socdemai

730 bytes added, 12 rugpjūčio
Tarp žinomiausių socdemų vadų - [[Brazauskas]], [[Kirkilas]], [[Paleckis]], [[Sniečkus]], o ir dar kažkokių kitų buvo. Vienok ne vien senais vadais partija garsi, nes štai dabar jau ir visokie [[jaunimiečiai]] skleidžia socialdemokratų partijos idėjas.
 
Dabar gi visokie tenai [[ūsuoti bebrai]] nubyrėjo, tai partijoje liko [[Gintautas Paluckas]], kuris ir vadovauja. Gi buvusi visokia dalis išbėgo ir persivadino į [[LSDDP]].
== Istoriniai vingiai ==
Taigi kai [[1989]] buvo atkurdinėjama LSDP, tai buvo visai atskirai atkurdinėjama, tai tarp tųjų atkūrėjų buvo nemažai visokių įdomių asmenybių, kaipo [[Albinas Januška]], [[Ervydas Čekanavičius]], [[Vytenis Andriukaitis]], [[Kazimieras Antanavičius]], [[Zita Šličytė]], [[Kazimieras Uoka]] ir kitų garsių žmonių.
O paskui kai šieji sugalvojo jungtis su [[LDDP]], tai [[2001]] gavosi taip, kad visą valdžią jungtinėje partijoje gavo [[Algirdas Brazauskas]], tai kažkaip daugelis tų LSDP atkūrėjų ir pradingo kažkur. O paskui daugelis baisiai Brazauską keikė, o kiti gi sakė, kad labai gerai Brazauskas daro, kad neleidžia veltis partijai į neaiškias aferas. Tai čia dabar ir nežinom, kaip ten kas ir kur.
Taigi, po kirkilinio raspizdiajaus atidavę estafetę [[konservai|konservams]], artėjant [[2012 Viešpaties metų Seimo rinkimai|2012 metų Seimo rinkimams]], kai reikėjo kažką pradėti galvoti, sugalvojo mesti [[rinkėjas|rinkėjui]] pilną opijaus liaudžiai bei humanizmo petardą, garsiai rėkdami [[Svarbiausia - žmogus!]]. Tiesa, sakosi prieš tai priėmę į partiją [[Antanas Valionis|Antaną]], nors čia matyt niekaip nesusiję<ref>http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/avalionis-ruosiasi-grizti-i-politika.d?id=53908193</ref>
 
Galų gale [[Algirdas Butkevičius]] ir kažkokie jo draugeliai buvo išstumti iš valdžios [[Gintautas Paluckas|Gintauto Palucko]], katras nusprendė, kad galima rimtesne politika užsiimti ir visą partiją užimti, o ne tik sau patenkintas gyvent iš senų pažinčių. Tai taip ir gavosi - [[ūsuoti bebrai]] galų gale pasitraukė į naujai susikurtą [[LSDDP]], o jaunoji partijos vadovybė pasiliko prie geldos, apie kurią sako, kad šioji visai dar nesuskilusi, gera.
[[Vaizdas:Griztunamokolsauledarnenusileido.jpg|400px|thumb|left|Nuotraukėlė būktai iš kažkokio socdemų partinio sjezdo ir atspindi socdemų politiką - grįžti namo, o kaip žinoma - "tvoj adres - ni dom i ni ulica, tvoj adres sovietskij sojuz!"]]
343
edits