Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Smurtas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Vat pasižiūrėjome iš savo kabinetų, kaip atrodo Pipedija, kai esi Europos Komisijoje - štai jums ir prašom, pasirodo gi smurtas, o dar ir su neapykanta beigi rasizmu - tiesiog visame gražume ir su įrodymais!

Smurtas gi pasirodo draudžiamas todėl, kad su neapykanta, o kai šiaip smurtas - tai pasirodo, kad visai leidžiamas. Nagi patys pagalvokit, ką kažkokie žurnalistai mums dažnai sako, kai sako kad kažkas nubaustas už kokį tai "smurtinį nusikaltimą"?

Ogi sako tai, jei būna smurtinių nusikaltimų, tai matyt reikia suprasti, kad būna ir nusikaltimų, kurie nesmurtiniai (pvz., vagystės), o kartu, kad būna ir smurtinių nenusikaltimų, taip kad ir nieko čia tokio. Tai gal mums taip suprasti, kad šiaip smurtas yra gerai, ale svarbu neįkliūti?

Dar sako, kad Pipedija smurtauja prieš smegenis, tai čia gal ir nėra nusikaltimas, bet gi už tai Pipedija jau uždrausta, nes Europos Komisija išprotėjo ir įjungė kokius tai cenzūros filtrus, kad niekas toje komisijoje Pipedijos nepamatytų. Ir dar užrašą uždėjo, kad Pipedija smurtą skleidžia.

Neabejotina tik viena: bet koks humoras yra akivaizdus smurtas, nes Europos Komisija ne veltui gi jį cenzūruoja!