Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Smegenų dažnis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Smegenų dažnis - tai tas pagrindinis smegenų bangų dažnis, kuriuo dirba smegenys. Pvz., jei smegenų dažnis yra 3Hz, tai reiškia, kad žmogų veikia Delta banga, o jei dažnis yra 7Hz, tai veikia Teta banga, o jei dažnis yra 13Hz, tai Alfa banga, o jei 14Hz, tai Beta banga.

Kadangi skirtingos smegenų bangos turi skirtingus dažnius, tai galima tuos dažnius panaudoti, per G bangas perduodant į smegenis komandas. Tam yra sukurtos specialios G bangos, kurios dirba skirtingais dažniais ir veikia smegenis kaip psichotroninis ginklas.

Būtent šitam tikslui buvo išrastos įvairios G bangos, kurios gali sukelti žmonėms visokias psichines būsenas, o taip pat psichikos ligas, kurios išties yra ne ligos, o specialus žmonių smegenų apnuodijimas, panaudojant elektromagnetinę spinduliuotę. Puikiai mokslui žinomas faktas, kad šizofrenija - tai liga, kuri sukelta kovinių psichotronų, kurie paveikia savo spinduliais žmones. Jokiais savaiminiais būdais šizofrenija nekyla, o kol nebuvo radijo bangų, tokia liga išvis netgi neegzistavo.

Mes protestuojame prieš neetišką radijo bangų naudojimą tam, kad būtų veikiama visuomenės psichika.