Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Slowpoke

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tipinis Slowpoke yra lėtas ir bukas.

Slowpoke - toksai pokemonas, kuris labai mėgstamas visų, kas mėgsta tingėti, nes nėra ko čia skubėti kažkur, nes ir taip gerai. Pavadinimas čia yra kilęs nuo "slow" ir "pokemon" - reiškia, kad lėtas pokemonas. Slowpoke yra kombinuotas vandens ir psichinio tipų, evoliucionuodamas gali virsti Slowbro arba Slowking (tiesa, pastarajam reikia specialaus akmens).

Slowpoke yra tapęs labai specifiška ir kartu populiaria mėme (tik nereikia sakyti "memas", nes visi išsyk atpažins, kad esate boomeris), nes visi mėgsta patingėti, visiems pasitaiko ir pavėluoti kažkur. Taigi, Slowpoke visada reiškia, kad kažkas atsibudo taip pavėluotai, kad jau vakarėlis baigėsi ir viskas praleista. Bet net ir tokiu atveju Slowpoke nenusimena, ir jam kažkada kartais pasiseka.

Būdinga, kad Slowpoke yra ir šiaip lėtas, ir bukas, ir išvis elgiasi taip, lyg viskas, kas aplink jį vyksta, jam dašiltų tik po labai ilgo laiko, gal netgi po kokio pusdienio.

Pipedija yra irgi gana smarkiai Slowpoke, nes irgi būna, kad atsibunda ir sureaguoja į ką nors keleriais metais pavėlavusi.