Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Slaugytojos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Slaugytojos - tai ligoninių pasididžiavimas, pacientų gelbėtojos, stebuklų darytojos ir taip toliau. Neteisingai dažnai vadinamos seselėmis ar slaugėmis, kas yra dažna klaida ir taip daryti nereikia, netgi jei tik gerą teturite omeny. Dar būna ir slaugytojai, tai tiesiog irgi taip pat, tik kad ne moterys, o vyrai.

Tikroji teisybė yra tokia, kad gydytojai tiktai paskiria pacientui gydymą ligoninėje, o išgydo tai slaugytojos ir slaugytojai, nes esminis dalykas - tai ir vaistus žioplam pacientui sugirdyti, ir sužiūrėti, kad procedūros būtų atliktos, ir kad tyrimai padaryti, ir kad pacientas pragulų negautų, ir kad liktų pavalgęs, ir išvis viską padaryti. Nebūtų daktarų - tai dalį pacientų slaugytojos visvien išgelbėtų ir į gyvenimą grąžintų, o vat nebūtų slaugytojų - tai nežinia, ar nors vienas išgyventų.

O dar prisiminkim, kad slaugytojai turi sužiūrėti, kad ir slaugytojų padėjėjai (arba padėjėjos) irgi dalykus padarytų, nes padėjėjai - tai dešiniosios rankos.

Pipedija čia sako aiškiai, kad padėkokime ir pasistenkime, kad visiems būtų gerai ir įvertinkime tą sunkų juodą ir neretai vos pakeliamą darbą, kuriam reikia netgi ne tiek fizinių, kiek be galo daug protinių ir emocinių jėgų.


Slaugytojos nėra slaugės!

Kartais, kai pacientai netgi nepabando pasiaiškinti ir šneka, nusišneka ir pavadina slaugytojas slaugėmis. Tai kokia gėda, jumis rūpinasi, o jūs šitaip pavadinat. Jūs gal nesuprantat, ką šnekat, ar negėda jums įžeidinėti ir žeminti žmones, kurie jumis rūpinasi, kurie dirba darbą? Ką sau leidžiate, atsiprašytumėte bent!