Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Slaptieji CŽV kalėjimai Lietuvoje

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Tai mes čia nežinom, ar tikrai cia slaptas CŽV kalėjimas nufotkintas, tai dedam tuos, kur, tikriausiai, žino...
Čia tam suabejojom, kad kokios tiesos, ginkdie, neprirašytume...

Čia šokas praktiškai ištinka dažną, kai paaiškėja, kad tas nieko neva nežino apie slaptuosius CŽV kalėjimus Lietuvoje. Iš kitos pusės užsimenama, kad tai galįs būti paprasčiausias Krembliaus pakalikų pijaras!

Bet Seimo atatinkamos komisijos konstatavo faktą, kad slaptieji CŽV kalėjimai Lietuvoje vistik biskį iš principo galėjo būti arba ne.

Upd. o štai dabar jau ir Amnesty International skelbia, kad iš Maroko dar 2005 kažkoks lėktuvas skrido į Vilnių, galimai kalinius kažkokius veždamas...


Versija:

  • O vieną kartą pas girininką gėrė tokia chebra. Ten buvo toks smalsuolis, tai jam girinis ir sako:"Einam - kalėjimą parodysiu." Tas apakęs - "Tikrą kalėjimą? Negali būti!". "Gali, gali!" - Atsako Girinis. - "Ir fotiką pasiimk.".