Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Skirmantas Malinauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai taip kada tai internetų dailininkai kūrė Skirmanto Malinausko vardo dezinfektanto dezainą, nes tasai dezinfektantas tapo pačiu šiojo simboliu.

Skirmantas Malinauskas - ryškiausias naujas žurnalistas visoje Lietuvoje, pralenkęs savo sparčiu augimu bet ką, gal netgi ir išvis bet ką. Ogi tapo tokiu tada, kai metė darbą valdžioje ir nuėjo pats sau žurnalistauti į Youtube. O tenai ėmė doroti visokius - tai tenai kažkoksai zizas jam, tai kugelis, tai galų gale kažkoksai Švinius. Ir visus sudoroja.

Skirmantas Malinauskas dabar jau užaugo kii tiek, kad sunku berasti kažką, kas galėtų varžytis. Rekomenduojame!


Skirmantas Malinauskas iki dabarties

Skirmantas Malinauskas - taigi buvo garsus žurnalistas iš 15min, darė visokius tyrimus ir skandalingai nudauždavo visokiu skorupcionierius. Ale bet paskui matyt toks gyvenimas pasirodė jam per geras, tai ėmė ir pasidavė į politiką. Dargi taip, kad tapo patardinėtoju ir atstovu spaudai pas tokį Saulių Skvernelį. Taip ir visai pagarsėjo.

Turim pasakyti, kad nors ir užsispyręs, bet Skirmantas Malinauskas buvo stiprus atstovas, nes sugebėdavo numuilinti ir išsukti ministrą pirmininką netgi tokiose situacijose, kur jau atrodydavo, kad šiam net atsistatydinimas pilnai nepadėtų, nes jau taip tas Skvernelis kartais apsidribdavo, kad nu jau tiesiog svetimgėda imdavo aplinkinius. Vienok išstodavo Skirmantas Malinauskas ir išsyk viskas paaiškėdavo, kad yra visai kitaip ir galų gale visi apsiramindavo.

Paskui Skirmantas Malinauskas kažkaip susipyko su Aurelijumi Veryga, kad tasai nieko nedaro epidemijos užkardymui ir pasakė, kad arba bus dezinfekcinis skystis, arba atsistatydins, nes šitų nesąmonių nepakęs. Tai kadangi Veryga nepadarė, tai Malinauskas atsistatydino ir tada per mėnesį-kitą tapo ryškiausia naująja žurnalistikos žvaigžde Lietuvoje.


Skirmantas Malinauskas ir koronavirusas

Taigi, viskas buvo kaip įprasta, Saulius Skvernelis kažką lepteldavo, o Skirmantas Malinauskas vis viską išsukdavo ir sutvarkydavo taip, kad viskas likdavo atrodyti gražiai. Bet kartą viskas baigėsi. O baigėsi paprastai: atėjo koronavirusas į Lietuvą. Nu ir prasidėjo epidemija. Nu ir ėmė aiškėti, kad bus krizė. Tai atsirado tos krizės komanda, o jos vadu tapo Aurelijus Veryga, o Skirmantas Malinauskas - atstovu spaudai.

O tada paaiškėjo, kad viskas apie tai, kad viskam pasiruošta - tai tėra tuščios kalbos. Ir netgi dezinfektanto nėra, o SAM biurokratai verslininkus siunčia į EN, sakydami, kad tie pildytų keturis mėnesius trunkančias procedūras, jei nori tą dezinfektantą gamint. Aišku, ant to reikalo Skirmantas Malinauskas pasiuto ir pasakė, kad jei SAM biurokratai nesuveiks ir nepadarys, kad per savaitę būtų ne tik popieriai, bet ir gamyba paleista - tai atsistatydins, nes kitaip šitokiems atsilupėliams jau net ir jisai neįstengs subinės išsukt. Kadangi biurokratai juo nepatikėjo, tai jam teko išstoti viešai, o kai ir tada nepatikėjo, tai baigėsi tuo, kad ėmė ir atsistatydino.

Ir jau tiktai po to kažkam dašilo, kad staiga paties ministro pirmininko žmogus pasiuntė visus į EN. Ir kad jau už šitai neatleis patsai Saulius Skvernelis. Ir vat tada kažkas iš SAM biurokratų pasijuto taip, lyg kas nors jam būtų sukišęs lituoklį į išangę, ir staiga visos tos keturių mėnesių biurokratinės procedūros įvyko per kokias 3 dienas.

Deja, Skirmantas Malinauskas taip ir nebeliko ministro pirmininko atstovu spaudai. Užtat kiti sužinojo, kad jis moka ir iš peties kirsti, jei būna rimtas reikalas.