Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Simonas Bartkus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Simonas Bartkus

Simonas Bartkus - blogeris, pseudointelektualas, pagarsėjęs pareiškimais apie tai, kad lietuvių literatūros nėra ir kad lietuvių kalba išvis niekam nereikalinga. Dėl to susilaukė klaikaus pasipiktinimo. Jį pasmerkė netgi tolerantiškas Maumaz. O šiaip, savo bloguose rašinėja pseudointelektualias nesąmones, kurios niekam nesuprantamos. Labai daug žodžių be prasmės, pvz., "rinka", "galimybių studija", "koreliacija", "specializacija" - aiškiai kažkokia vadyba užsiima ar gal koks nors vertelga arba ekonomistas.

Tas atrado, kad konservatorių šnipai žvalgosi po internetus ir kuria visokį Įvaizdį. Dar pritriochino visiems, kad Dalia Grybauskaitė turi tviterį.

Žymiausios citatos