Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Silkė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Silkė - tai plačiai žinoma, kad taip senais laikais kaklaraištį, ypačiai pionierių nešiojamą vadindavo. Kartais dar visai tokią neblogą žuvį vadina silke (kad jūs žinotumėt, kaip tai skanu, kai su degtinėle, svogūniukais, karštomis bulvytėmis).


Silkė - blogeris

O dabar dar ir anoks internetų blogas yra apie silkes. Nors, tiesą sakant, nieko ten apie silkes neradome. Užtat radome apie blynus, o vat šitai yra geriausia, nes apie kompiuterius ir taip pilnas internetas (nors ir Silkės bloge irgi apie kompiuterius prirašyta). Ir dar tas pats (ar ta pati) Silkė trinasi Tviteryje, tiesa, jau kaip Silkužė. Dabar mes laukiame, kad Silkė parašys apie mus straipsnį savo bloge ir prisipažins savo lytį viešai!

Upd. Silkė jau prisipažino savo lytį viešai - anasai yra patinas!


Dar viena Silkė iš internetų istorijos

Nu o tai dar prieš daug kam neatmenamus dešimtį metų buvo ir kitoks anoks Silkė - ale tai irgi patinas! Anas studijavo VU ekonomiką - nors turbūt daugiau mergas kirkino anei studijavo. Dar ir metalui prijausdavo, bo klausydavos tokių kvaišalais paveiktų dalykų kaip Young Strapping Lad. Betgi didžiausias jojo indėlis matyt buvo reiškimasis Blevyzgų puslapy - rimčiausiam nesąmonių puslapy. Jei Pipedija yra internetų šikna, tai Blevyzgos matomai jau būtų interneto vėmalai.

Dar žr.


Silkė
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!