Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Sigutis Obelevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Sigutis Obelevičius - taigi konservas, patapęs meru ant Anykščių, nagi negalim kažko labai jau blogo pasakyt, nesgi parėmė vienintelį Lietuvoje rimtesnį tarptautinį muzikos festivalį - Velnio akmuo anasai vadinasi, tai kaip visokie klerikalai pasiuto, tai maža žodžių, dabar išplūst gatavi belenkuom, tik aišku, kunigai visokius satanizmus tai mielai išsigalvoja, o kai neišsigalvoti kunigų kriminalai apie pedofilijas viešumon lenda, tai vaizduoja, kad nieko negirdi.

Taigi dar turim čia atskirai pabrėžt, kad šitasai meras yra būtent Sigutis, o ne Sigitas koks, nes jei būtų Sigitas, tai būtų ne Sigutis, taip kad čia ne klaida kokia nors pipedinė, o taip išties ir yra.

Gi dar Sigutis Obelevičius pasipriešino kadaise danų kiaulių fermoms, tai daugelis už tai gal ir jaučia dėkingumą, nes kitaip visas Anykščių šilelis jau senai būtų pavirtęs į srutų duobę, nors vat aišku, už tą pasipriešinimą tai buvo keikiamas, pakolei nepamatė kiti kitur, kas dedasi, kur tokios fermos be valymo įrenginių įrengtos.

O kita vertus, sako, kad kadais senais laikais, Sigutis Obelevičius buvo mokytojas, dėstė biologiją mokinukams ir buvo kompartijos narys[1], o paskui užtat pagarsėjo kaip dendrologas, botanikas ir bene 6 knygas parašė, o dar kiti sako, kad kyšių ans neimąs, o smegenų turįs.

Užtat kartą Sigutis Obelevičius per kažkokį renginį plūdo žurnalistus, ko ten jie fotografuoja kaip žmonės geria ir valgo, nes tai nepadoru ir bulvarinė spauda[2].

Taip kad aišku čia sunku pasakyt, kaip čia su šituomi keistu meru, nes lyg ir neblogas žmogus atrodo, galimai kiek ir trenktokas, jei jau patsai daro progas žurnalistams išsikeikt, bet lyg ir nepanašus į kažkokius pradažnus politikanus, kurie belenką žada, o paskui šūdą malą, taip kad galgi čia bus kokia reta išimtis, kai meras dorai elgiasi, tegul ir ant žurnaliūgų išsiliedamas, bet tai gi niekam tie žurnaliūgos nepatinka.

Tai kažkaip pakolei kas nieko daugiau deja nepavyko surasti, nors ieškojom ir gana nemenkai, kažkaip mažoka apie tą Sigutį Obelevičių kompramato... Ir taip tęsiasi iki to laiko iki jis nepanoro kaip koks nomenklatūrinis kolchozo pirmininkas dermai pirty nusimaudyti. Kas toje pirty dėjosi nežinai, nes konsrevai kaip ir masonai tyli kaip 96 stiprumo spirito į burną prisilieję, bet žinant kad jie skaitanys ir rašantys diedai spėjamai scenarijus buvo toks arti naujiako


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.nemalk.lt/deme-reputacijai-gresme-kur-nusikaltimas-ten-bausme-2-dalis/2008/09/08/
  2. http://nyksciai.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=1387&Itemid=1