Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Sigitas Tamkevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Štai taip vat retoriškais užrašais padabintas Kauno arkivyskupo Sigito Tamkevičiaus atvaizdas, kurį Pipedija naglai pavogė iš Klecko Buržujaus interneto

Sigitas Tamkevičius - labai aukšto rango kunigas ir arkivyskupas lietuviškiausiame mieste - Kaune. Ten, kur pati lietuvybės širdis ir laikinoji tautiškumą mūsų šaliai išsaugojusi sostinė.

Tai gal ir nieko būti aukšto rango bažnytininku, tik vat kad puola visi iš visų pusių, nes pati Kauno arkivyskupija ėmė ir savo internete paskelbė kokią tai kalbą, kur Sigitas Tamkevičius dėkojo dievui už sovietmetį ir geležinę uždangą štai tokiais žodžiais[1]:

XX amžiaus septintajame dešimtmetyje Amerikoje vykusi seksualinė revoliucija buvo pagimdyta taip pat marksistiškai mąsčiusių žmonių galvose. Universitetai buvo tapę židiniais, iš kurių su marksistinėmis idėjomis plito ir seksualinė laisvė. Ačiū Dievui, tuo metu mes buvome už geležinės uždangos, – nebūna blogio, kuris Dievą mylintiems neišeitų į gera, – neturėdami informacijos laisvės, bent iš dalies išvengėme to, su kuo susidūrėme po Kovo 11-osios.

Tai šitą reikalą išaiškinęs ir iškėlęs žymus internetų blogeris ir veikėjas Kleckas paskui paskelbė pas save internete straipsnį, kuriame viską ir papasakojo, ką galvoja, tuo pačiu ir pagarsindamas šitą reikalą bei retoriškai paklausdamas, o kokiu čia pagrindu komercinė organizacija "Bažnyčia" nemoka valstybei mokesčių[2]?

Tai aišku todėl gal ir nemoka, kad vis dar gyvena pagal sovietmečio supratimą, aiškiai sakydama, kad prie ruso buvo geriau.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.kaunoarkivyskupija.lt/index.php?id=140&ncid=2&nid=648
  2. http://www.kleckas.lt/blog/tsrs-rezimas-buvo-dovana-lietuvai