Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Sigitas Gaidjurgis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Sigitas Gaidjurgis. Štai toks rimtas, doras, geras ir solidus verslininkas atrodo, gal net šeimyniškas toks žmogus, o pasirodo, kad viskas išties visiškai kitaip

Sigitas Gaidjurgis - garsusis nusikaltėlis, katrasai dabar sėdi iki gyvos galvos, vadas Gaidjurginių gaujos, o taipgi - ir už daugiausiai žmogžudysčių Lietuvoje nuteistas žmogus.

Tai jau kiek kartų ir už ką buvo Sigitas Gaidjurgis teistas, tai net nelabai ir aišku, tik žinoma tiek, kad Gaidjurginiai buvo suburti dar 1988, kai Sigitas Gaidjurgis išėjo laisvėn po 3-iojo teistumo. Tai pirmas žymus aktas buvo, kai Rygoje šie pagrobė kažkokius du vokiečius, katrie ten investuot norėjo, ir reikalavo milijono markių, tai abu pagrobtieji paspruko, bet baigėsi nelaimingai - po kelių mėnesių skrido nuosavu lėktuvu ir buvo visvien susprogdinti.

1990 dėl naujų bylų Sigitas Gaidjurgis pabėgo į Vatikaną, kur prašėsi politinio prieglobsčio, esą sovietai jį persekioja, tai Stasys Lozoraitis jam lietuvišką pasą suteikė, tai su šiuo pasu Sigitas Gaidjurgis kažkur į Indoneziją nuskrido, kur vėl kažką prisidirbo ir pakliuvo vėl teisėsaugai į nagus.

1994-1997 Sigitas Gaidjurgis suklestėjo, surengęs Lietuvoje baisiausią gaujų karą. Tąsyk Klaipėdoje buvo išnaikinti Žardiniai ir Kubiliniai, o tuo pačiu ir būrelis verslininkų bei policininkų.

2002 Sigitas Gaidjurgis buvo sulaikytas, o 2006 nuteistas už 16 žmogžudysčių iki gyvos galvos. Tai tapo visų laikų Lietuvos rekordu ir pagal pavieniame nuosprendyje išvardintas žmogžudystes, ir pagal žmogui priskirtų žmogžudysčių skaičių. O tai paskui prie to pridėta buvo ir dar kitų žmogžudysčių, o dalis taip ir liko neištirtos, nes ir lavonai nesurasti...

O tai dar Sigitas Gaidjurgis pagarsėjo per savo karjerą, kaip vienas žiauriausių žudikų, daugelį savo aukų tiesiog negyvai nukankinęs, taip pat pagarsėjo ir neprognozuojamu būdu, kai imdavo ir nušaudavo ką nors iš bendrų ar šiaip pažįstamų visiškai netikėtai. Taip pat ir kaip ypač įtarus priešų persekiotojas, kai kuriuos savo konkurentus sekęs ir žudęs net praėjus keliems metams po konfliktų. Ir taip pat pagarsėjo ir tuo, kad žudė per daug žinančius savo paties gaujos narius.

Taip kad vienareikšmiškai mažai nusikaltėlių su Sigitu Gaidjurgiu tegalėtų lygintis.