Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Senis Šaltis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Senelis Šaltis)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Kaip buvo, taip ir liko ten Rusijoje - kai tik Senelis Šaltis, tai ir girtas, ir su milicija

Senis Šaltis - tai tasai, kur pikti ant komunistų sako, jog netikras, nes tikras tai esą Kalėdų Senelis. Vienok tai netiesa, nes tikras Senelis Šaltis yra tikras, o Kalėdų Senelis - tai Coca Cola personažas bei kažkokių kunigų išmislas, skirtas neapsišvietusių vartotojų mulkinimui.

Tikrasis Senelis Šaltis yra toksai mielas ir ateina per šalčius su visokiom snieguolėm - taip kad puikus suteneris akivaizdžiai. O kadangi su tokiom paslaugom pas vaikus eina, tai galimai dar ir kažkoks pedofilas. Taip kad drausti tokius dalykus reikia ir persekioti, nes šlykštu žiūrėt.

Nuo seno visada būdavo taip, kad jei tik ateina tas koks nors Senelis Šaltis pas ką nors į namus (kaina būdavo kokie 10-20 rublių už aplankytą butą, tai per vakarą apeidavo keliasdešimt, taip kelis mėnesinius atlyginimus užsidirbdamas), tai namuose būtinai tam Seniui Šalčiui įpila išgert, ir tap kad nebūtų mažai. Nes gi vargšas vis vaikšto lauke, šala. Tai aišku, iki paskutinių klientų toks Senis Šaltis sunkiai daeidavo, kartais taip ir užmigdamas kur nors gatvėje.

Vaikams gi būdavo džiaugsmo - tikras Senelis Šaltis - klupinėja, griuvinėja, už visko kliūna ir varto daiktus.