Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Sektos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Sektos kuriasi ir buriasi nuo seno, o visos jos - ne kas kita, kaip mūsų ir mūsų vaikų budeliai, pyderai beigi sukčiai ir vertelgos!

Toks ne tik Bažnyčiai, bet ir pasauliečiams nerimą keliantis reiškinys. Ne tik dėl to, kad anieji iškraipo religines dogmas, bet ir todėl, kad buria tam tikrų organizacinių struktūrų ir pavaldumo grupuotes, dažniausiai pasitelkdami kokius psiochologinio spaudimo bei viliojimo mechanizmus. Jųjų siekiai dažnai būna filosofinai, o veikla - destruktyvi. Sektas sunku kontroliuoti, nes sunku dibilams išaiškinti, kad juos mulkina, o būna atvejų, kad žmonės namus uižstato, kad sektai būtų geriau!

Sektos turi savo dvasinius lyderius, kurie, dažniausiai, būna pramokę kokių nors minios valdymo ir durninimo metodų ir visad kažką žada, o žmonės, nabagėliai, tiki...

Dar žinoma, kad pasaulyje yra visokių pervertyvių sektų, siekiančių savos tvarkos, o iš tiesų, tai tenkinančios kokias nors jųjų dvasinių klyderių ambicijas or liguistas fantazijas.

Sektos sektinos ir stebėtinos, idantai nepridirbtų kokių nesąmonių su žmonių protais. Pridirba kartais pakankamai daug, ypač jei būna kokios nors itin nešvarios. Itin bjaurios būna apokaliptinės sektos bei sektos žudikės, kurios vienos nuo kitų menkai tesiskiria. Kita vertus, ir tarp kitų sektų būna daug visokių, su kuriomis geriau nesusidurti ir į kurias geriau nepakliūti.


Žymiausios sektos: