Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Seksualiniai kliedesiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Erotiniai kliedesiai arba seksualiniai kliedesiai - visokie kliedesiai ir nusišnekėjimai apie tai, kaip pacientas esą pisosi su visokiomis garsiomis ir žinomomis personomis, pvz., Britney Spears, Sasha Grey ar kokia nors Princese Lėja. Neretai tokie kliedesiai persimaišo ir su konfabuliacijomis ir kriptomnezijomis, dažnai būna prie didybės manijos ar kokių nors demencijų.

Reikia skirti erotinius kliedesius nuo meilės kliedesių (Clerambault sindromo): pastarieji yra įkyrių, kliedesingų idėjų pavidalo, kartais pasižymi šiokiu tokiu intelektualumu, būdingesni moterims. Tuo tarpu erotiniai kliedesiai būdingesni vyrams, dažnai yra nykiai vulgarūs, visada žymiai labiau nukreipti į lytinių santykių temas.

Dažniausios dvi erotinių kliedesių formos smarkiai skiriasi tarpusavyje - demenciniai erotiniai kliedesiai pasižymi kraštutiniu banalumu, o su didybės manija pasitaikantys seksualiniai kliedesiai paprastai pasižymi visokiomis kalbomis apie žymias personas.

Esant alkoholinėms, paralitinėms ar kitoms panašioms demencijoms, būna kad pacientai ima kliedėti apie tai, kad pisosi su visomis moterimis kokiame nors mieste ar išvis netgi visame pasaulyje, kartais visai nepažįstamiems žmonėms pasakodami, jog šie esantys jų vaikai ar dukros, nes pacientas esą pažinojęs ano motiną ir ją kadaise apvaisinęs. Kartu su tokiais pasakojimais kartais pateikiamos ir visokios labai vulgarios detalės, už kurias kartais pacientai dar ir gauna į snukį.

Esant didybės manijai, erotiniai kliedesiai dažnai eina kartu su turto kliedesiais - čia pacientai giriasi, kaip pisosi su šimtais ar tūkstančiais mergų ir kad jiems visos mergos čiulpia, nes jie turi daug pinigų. Kartais tie kliedesiai persimaišo ir su kilmės kliedesiais, tada būna, kad pas pacientą atsiranda koks nors slaptas haremas ar kokia nors žymi žmona, pvz., Paris Hilton.