Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Savaitė be patyčių

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Be patyčių!

Savaitė be patyčių - tai tokia akcija, katrą Vaikų linija organizuoja jau daug metų, kad vaikai vieni iš kitų mokyklose nesityčiotų visaip, netgi ir mergaičių netampytų už kasyčių! Tai aišku mes čia neišmanom jokių psichologijų, bet tai vat kas akivaizdu, kad kas ant kito sako, tai ant savęs pasisako, taip vat ir su patyčiom visokiom, kaip būna.

Tai užtatai ir skelbiam: jei kitaip nemoki, tai tada tyčiokis iš Pipedijos, bet ne iš vaikų ar bendraamžių. O Pipedija ir pati iš savęs gali pasityčiot!

Taip kad čionais visus prašom remti ir tąją informaciją platinti - Savaitė be patyčių, kad ji tęstųsi ne tik savaitę, bet ir mėnesį, ir ištisus metus!


"Visuomenės skaudulys"

Štai kai viskas yra gražu, tai viskas yra gražu, toksai vat gražus ir logotipas
  • Čia pavarė Prezidentė tiesiai, o ir Autoritetai dar pritaria, kad patyčios - visuomenės liga. Tokia visuomenė serga visa - ne tik pensionieriai, bet ir malalietkos bei chuliganai, o to pasekoj - smurtas, neurozės, laužomi gyvenimai ir blogis.
  • Jei dar giliau pažiūrėsim, tai ir Viešoji erdvė baisiai kritikuojama už tas patyčias. TV ir Internetai nurodoma kaip blogio skleidėjas. Tai čia Pipedija irgi prie to prisideda, galima sakyti, bet čia mes pasiteisinimą turim: iš mūsų pačių tyčiojosi, ir dabar mes čia nagrinėjam savo nuoskaudas, tai jei ką nors blogo atrasite, tai žinokite, iš kur tai atsirado...
  • Kiekvienas sveiko proto ar šiaip koks nors geras žmogus puikiai supranta: patyčios nepadeda tapti laimingesniu. Jei norime laimės ir džiaugsmo - reikia kažko kito.


Kitos akcijos


Dar žr.