Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Sausio 17

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Sausio 17" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Sausio 17 - tai mėnesio Sausio diena, kuri yra žymima skaičiumi 17. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Sausio 17 diena dažniausiai būna kartą per metus, Sausio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Sausio 16 ir prieš Sausio 18 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • Štai 1945 metais sovietų NKVD pagavo Vengrijoje tokį Švedijos diplomatą Raulį Valenbergą (Raoul Wallenberg), kuris pagarsėjo tuo, kad nuo mirties išgelbėjo netoli 100 tūkstančių žydų. Po suėmimo Raulis Valenbergas dingo be žinios ir daugiau niekada niekas jo nematė
  • O vat 1966 įvyko garsusis Palomarų incidentas, kai toksai didelis JAV karinių oro pajėgų bombonešis B-52 susidūrė su kažkokiu degalų papildymo lėktuvu ir numetė tris 70 kilotonų branduolines bombas prie Palomarų (Palomares) miestelio, o dar viena tokia pat bomba nukrito į jūrą. Tai gerai, kad nesusprogo tos bombos.
  • O štai 1991 metais buvo įkurta Savanoriškoji Krašto Apsaugos Tarnyba, dar daugeliui žinoma, kaip SKAT
  • O tais pačiais 1991 Prasidėjo Kuveito karo pabaiga, nes JAV pradėjo operaciją "Dykumų audra" ("Desert storm"), o Irakas, atsakydamas į puolimą, ėmė asimetriškai laidyti raketas Scud visai ne į amerikonus, o kažkodėl tai į Izraelį. Būtent šios operacijos tikėdamiesi, keliom dienom anksčiau SSRS surengė Lietuvai Sausio 13 įvykius, nes galvojo, kad pasaulis nepastebės, nes žiūrės į Irako karą su JAV.
  • O štai 1998 prasidėjo skandalo dėl Monikos Levinskės pradžia, nes kažkoksai internautas ėmė ir paskelbė savo internetuose šiosios prisipažinimą apie tai, ką ji išdarinėjo su Bilu Klintonu


Dar apie Sausio 17

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Sausio 17: