Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Saulius Marcinkevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Saulius Marcinkevičius namuose, savo ūkyje

Saulius Marcinkevičius - legendinis lietuvis, katras 2007Vokietijos miesto Leipcigo per devynias pėstute parkulniavo iki savo kaimo - Antašavos kaimo Kupiškio rajone.

Saulius Marcinkevičius, nuvažiavęs į Leipcigo žemės ūkio parodą, pasimetė nuo bendrakeleivių, o tie, jo neradę, išvažiavo autobusu. Kelias dienas praklaidžiojęs po Leipcigą ir nesusišnekėjęs su lietuvių kalbos nesuprantančiais vokiečiais, užsispyręs lietuvis pėstute nukeliavo Lietuvon. Na, gal aišku galim tarti, kad galgi visgi ne visiškai visas kelias buvo nueitas pėstute, na betgi didesnioji dalis, o tai jau daugiau, kaip tūkstantis (1000) kilometrų bus matyt. Tai čia jau neeilinis užsispyrimas - parėjo namo kruvinom kojom.

Paradoksalu: nors buvo paskelbta tarptautinė jo paieška per Interpolą, vokiečių policininkai, vis sustabdydami narsų lietuvį, patikrindavo jo dokumentus, pagrąsindavo areštu ir niekam nepranešdavo - ką jau kalbėt apie kokią nors pagalbą? Bandantį tranzuoti, jį vis nuveždavo toliau nuo kelių, taip pailgindami grįžimą namo. Tai po šio įvykio visą Vokietiją ėmė krėsti policijos skandalai, nes paaiškėjo, kad jokių įrašų apie tai, kad Saulius Marcinkevičius išvis buvo Vokietijoje, policija nepadarė: jei ne fantastiškas atkaklumas, žmogus ir numiręs būtų, ir niekas jo nebūtų pasigedęs.

Tai ne veltui gi pumba_lt pareiškė, kad Saulius Marcinkevičius - tai lietuviškasis Forestas Gampas, įkūnijantis vieną iš giliausių, gal netgi archetipinių lietuviškumo bruožų. O vokiečių žurnalas "Der Tagesspiegel" savo straipsnyje apie Saulių Marcinkevičių "Der Walkman" vokiečių valdininkus bei policiją išdėjo per visus galus.