Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Saulius Krasuckas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Saulius Krasuckas - gi viena išu legendinių asmenybių lietuviškuose internetuose, taigi jau buvo visiems žinomas jaugi tais laikais, kai dar ir Dammit niekam nebuvo žinomas!

Tai pagarsėjo aišku per programming@ konfas pirmiausiai, katros osf.lt sukusi - ten ne tai buvo vienu iš vadų, ne tai priešingai vienu iš griovėjų, bet kaip sakant, autoritetas! Gi paskui taip ir tapo, kad vienu iš alternatyvios Wimdozės autorium patapo, taip kad Wine bent nemenka dalim sukurta būtent lietuvių.

Metalistas ir aiškiai bent kažkiek šizofrenikas, tapo žinomu elektrokompulsinių bei šiaip internetinių forumų irgi internetų troliu, keldamas kognityvinį disonansą didesniam daugeliui nei mažumai. Tai dabar įsivaizduokit visų nustebimą, kad garsusis Saulius Krasuckas tapo Pipedijos bendarautorium, manomai užkadrinęs tą pačią Pipediją Vasiliauskaitę!

Taip gi ir tarp kitko, žymus UNIX specialistas, o ir tokio Wine kūrėjas...