Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Saulės Šventykla

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Saulės šventykla (fr. Ordre du Temple Solaire, l'Ordre International Chevaleresque de Tradition Solaire, angl. Temple of Sun, Order of the Solar Temple) – šveicariška sekta, pagal kurią vis dar yra toksai Tamplierių ordinas, kuris viską geriau žino.

Saulės šventyklos sektą 1984 metais Ženevoje įkūrė kažkoks Joseph di Mambro ir gydytojas homeopatas Luc Jouret. Sekta visame pasaulyje išgarsėjo 1994-1995 metais, po kelių masinių sektos narių savižudybių bei žudynių Šveicarijoje bei kažkiek Kanadoje. Kaip dabar manoma, iš viso žuvo 74 žmonės, tačiau kai kurių žmonių mirtys nebuvo įrodytos, kaip susietos su sekta, tad realiai tų nužudymų ir savižudybių galėjo būti ir daug daugiau.

Šiuo metu Saulės Šventyklai vis dar gali priklausyti nuo kokio šimto iki kelių šimtų žmonių, nors paskutiniu metu kai kurios sektos vėl aktyvėja, tai yra prielaidų, kad ir ši gali atsigauti. Vienareikšmiškai Saulės Šventyklos ordinas yra akivaizdi sekta žudikė.

Kaip ir būdinga sektoms žudikėms, tai ir Saulės Šventykla tikėjo, kad greitai ateis Apokalipsė. Pagal sektos vadų fantazijas, jie patys ir sektos nariai turėjo išlikti, nes spės persikelti į Sirijų. Kas, žinoma, turėjo įvykti savižudybės būdu.