Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Saturnas Dubininkas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Saturnas Dubininkas - gi toksai labai doras, geras, ir gražiausiai iš visų, bene vienintelis vien tyrai ir su pasigėrėjimu aprašytas žmogus anokioje Vytauto Petkevičaus knygoje "Durnių laivas". Čia netgi stebėtina, kad taip vienintelis gražiai aprašytas, tai jau matyt kad tyras ir skaidrus kaip tyrų tyriausias spiritas.

Vytautas Petkevičius rašė, kad tik atsitiktinai Saturnas Dubininkas užmezgė jaunystėje ryšius visokius - esą Remigijus Daškevičius, Henrikas Daktaras, Mėjus Velonskis ir Andrius Jankevičius tebuvę atsitiktinės jo pažintys iš vaikystės, nes jis augo vaikų namuose, į kuriuos jį įtaisė jo turtingas tėvas, buvęs kokiu tai kolchozo pirmininku.

Seni ir melagingi gandai sako, kad Saturnas Dubininkas esą sėdėjęs kokiame tai kalėjime už kažką kadaise, tai matyt nekaltai pasodintas, nes teisėsauga juk už nusikaltimus žmonių nesodina!.

Andai jau neseni gana skandalai sako, kad Saturnas Dubininkas kažkaip žurnalistų buvo susietas su pora Seimo narių - anokie Kęstutis Smirnovas bei Mindaugas Bastys čia susipainiojo, nes Smirnovo padėjėja buvo Dubininko sesuo, o Bastys iš Dujotekanos ir Piotro Vojeikos prašė paramos, kurią gavo kažkoks Smirnovo klubas, o tas klubas ir iš Dubininko paramą gavo. Taip vat žodžiu ir ėmė šviestis neaiškus tarpusavio ryšių tinklas, kurio čia mes nesuprantame, tai ir paaiškinti negalime[1].

Kita gi istorija - dar įdomesnė, kur koksai tai seimūnas Mindaugas Bastys buvo supažindintas su RTR propagandos kanalo vedėju Ernestu Mackevičiumi, kuris vis purvą ant Lietuvos papila. O tą pažintį vėlgi padarė Saturnas Dubininkas. O ir šiaip, pasirodo, kad Saturnas Dubininkas su Basčiu bendravo dar seniau - gi Saturno sūnus Mantas Dubininkas buvo įtaisytas pas šitą seimūną seimo nario padėjėju[2].

Pipedija čia vienareikšmiai taria - doras, pavyzdingas žmogus, kuo geriausias, be jokių priekaištų! Visi purvai žiniasklaidoje - užsakyti melagingų negeranorių!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/seimo-nario-kestucio-smirnovo-kluba-reme-buves-mafijos-autoritetas-ir-gazprom-atstovai-56-914196
  2. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vsd-demaskuoja-seimo-vicepirmininka-m-basti-rysiai-su-rusijos-verslininkais-itariamais-agentais-ir-mafijos-autoritetais-56-766490