Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Samogetija:Neaiškūs tipai, lachūdra

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 o  Samogetija  o 
 o  ooo  o 
 o  Skaityti pasakojimą  o 
 o  Specifiniai terminai  o 
 o  Civilizacijos istorija  o 
 o  Informacija apie planetą  o 
 o  ooo  o 
 o  Norintiems rašyti  o 
 o  ooo  o 

Užduodi tipui klausimą apie tai, kas tos lachūdros. Žmogėnas nustemba, bet ima aiškinti:

- Tai tie, iš viršaus, iš galaktikos. Kareiviai. Juos nuo mažens mokina muštis, specialiai treniruoja. Jų labai nedaug. Jie gaudo nusikaltėlius. Pačius pavojingiausius, už muštynes ir panašiai... Negi nežinojai, kaip juos vadina? Tarp jų irgi būna nusikaltėlių. Tuos išmeta čionai. Tik labai retai jų būna... Nes kiek ten jų tereikia...

Tu nutari geriau neaiškinti apie savo praeitį, o paklausinėti daugiau apie planetą, nusileidimo bokštus ir vietinius papročius. Žmogėnui šios temos pasirodo įdomesnės:

- Bokštų yra daug, jei būtų vienas, tai būtų nesąmonė. Nes jie vis genda, niekas neprižiūri... Vat mano tėvą kai išmetė, tai bokštas sugedo, ir jis susikūlė taip, kad net plantacijoj dirbti negalėjo, ranką susilaužė, kažkas pasigailėjo ir gydė, paskui buvo geras vergas, darbštus... Netgi žmoną gavo. Dabar jau senas visiškai. Todėl bokštų daug. Vis neveikia dalis. O taisyti juos kartais nusileidžia robotai. Bet retai. Tada laikytis reik atokiau, per visą aikštę būna aliektra įjungta, kaip prie bokšto durų.
- Čia gyvenimas paprastas - augini plantacijoj bulves ir gyveni. Bulves vežam į miestą, ten daugiau gyventojų, gal šimtas, už trijų dešimčių kilometrų yra. Bet tai nedidelis miestas, prekyba visokia, pilis maža, tik nuo plėšikų saugotis. Kartais ten vežam ir vergus, už bulves nedaug gausi, o vergai brangūs. Vienais metais buvo daug vergų, gal dvi dešimtys. Tai visus pardavėm - netgi kirvį nusipirkom. Dabar gerai gyvenam, iš rastų namus statom. Tik kad retai vergų būna. Tai visada čia budi kas nors netoliese bokšto, kad pagautų. Naujokėliai čia visai pasimeta, nei mušti nereikia. Jei ir bando priešintis, tai kelis kartus pagaliu užvoži ir nostoja. Tvarka turi būti. Teisingumas.
- Mūsų plantacija gera, tačiau paprasta, gal pusė šimto žmonių. Būna ir didesnių. Didelis miestas toli yra, už šimto kilometrų ar dar toliau. Ten tūkstantis žmonių gyvena, o gal ir daugiau... Nebuvau ten, bet taip pasakoja. Gerai, kad toli, nes kai arti, tai mokesčius uždeda, su kareiviais ateina, visus primuša, moteris išsiveda, o čia kai arti miesto nėra, tai ramu. Miestai tiktai ten, kur upės yra didelės, plaukiojimui... Prekėms vežti. Kur dvi upės susieina - ten ir miestas, nes iš daugelio vietų visi veža. O bokštai dykrose, kur nieko nėra... Čia tyčia taip, kad naujokai iš bado numirtų, tokia bausmė...

Taigi, apie planetą išsiaiškinai. Visiški kaimiečiai. Primityvūs. Vergovė, ir ta kažkokia neorganizuota. Ką darysi dabar: