Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Būkime Vieningi

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Būkime Vieningi - taipgi vadinasi kietas žemaičių sambrūzdis, katrąjį panašu kad sudaro net trys tikri žemaičiai iš Klaipėdos. Jie nusiteikę rimtai, rašinėja laiškus Putinui ir Lukašenkai kad anys gelbėtų Lietuvą nuo visokių ten skalūninių dujų, o kai anys neatsiliepė tai parašė laišką Barakui Obamai. Siejami su Žygaičių bendruomene, nors šiji sako, jog nepažįsta ji tų draugų.

Barakai Obama help mi! - apsaugok švenčiausias nuo nekalto prasidėjimo bei Ševrono

Upd. Barakas Obama išgirdo žemaičius ir 2013 metų spalio 8 skubiai atšaukė ŠevronąLietuvos.

Didžiausias gi sambūrio lyderis - talentingas, dvasingas, iškilus ir taurus Vaidas Lekstutis beigi ne ką mažiau nusipelnęs Olegas Tytarenka[1].

Dar kažkur ten aplinkui kažkoksai Gediminas Paplauskas siejasi, nors gal ir neaišku ką ten daro.


Kita veikla

Bendrai tai visas sambūris "Būkime vieningi" ganėtinai siejasi savo veikla su kažkokia Visuomenės saugumo koncepcija, atkeliavusia į Lietuvą iš kažkur iš Rusijos, tik vat nelabai žinome, kokias ten būdais.

Po to, kai visas triukšmas aprimo ir visiems pasidarė aišku, kas yra kas, visas tas sambūris kažkaip irgi pasidarė mažiau girdimas. Vienok gi fundamentalų vieningųjų mokymą Pipedija dar atsimena ir klausimus su atsakymais atkartoja:

Vaidas Lekstutis: - Kokie pulkai dalyvavo Žalgirio mūšyje?
Olegas Tytarenka: - Dalyvavo buvusios Tarybų Sąjungos visa vakarinė dalis.
Vaidas Lekstutis: - Tai va, jeigu dabar sako, kad rusai puola, tai tada jie buvo kaip NATO, ane? Mes turim tai suprasti, niekas mūsų nepuola.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/38707/prijauciantieji_v._putinui_selsta_internete_euromaidano_fasistai_finansuojami_per_sajudi_#wowzaplaystart=992000&wowzaplayduration=375000