Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Samanta Lietuvaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Samantha Lewthwaite)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Samanta Lietuvaitė, pasipuošusi islamistiškai, meiliai į tave žiūri

Samanta Lietuvaitė, dar žinoma, kaip Šerafija Lietuvaitė, Baltoji Našlė, Samantha Lewthwaite, Sherafiyah Lewthwaite, Asmantara Lindsay ir White Widow - kažkokia akivaizdžios kilmės mergina, nes jau ir pavardė pasako viską, katroji kadaise ištekėjo už kažkokio musulmono negro, o paskui liepė šiam susisprogdinti Londono metro, nes buvo islamistė ir taip kovojo už teisibę, o paskui tapo tarptautine teroristų vadeiva.

Samanta Lietuvaitė - aktyvi kovotoja už taiką, taikiausios pasaulyje religijos atstovė, narsi mergina, nubaudusi ir pamokiusi šimtus visokių nusidėjėlių ir kitų žmonių, kurie buvo netinkami ir nesielgė taip, kaip reikia.

Pipedija pateikia Samantos Lietuvaitės (Samantha Lewthwaite) istoriją, kad žinotumėt, kaip būna, kai viskas pasisuka neteisingai ir atsiranda kažkokie ten vėjai su religiniais kovojimais, o tada jau pareina šariatas, hidžabas ir klausimai apie tai, kaip pasidaryti bombą.

Samantha Lewthwaite taip gražiai į jus žiūri, taip kultūringai apsirengusi pagal visą šariatą


Samanta Lietuvaitė ir jos veikla

Dar neseniai Samanta Lietuvaitė pagarsėjo per visą pasaulį, kai kažkur Kenijos sostinėje Nairobyje 2013 metais surengė dideles skerdynes, kažkokiame supermarkete, kur jos sukomanduoti sėbrai išnaikino nelabai žinomą kiekį žmonių - nuo kokių 70 iki kokio pusantro šimto.

O taip pat Samanta Lietuvaitė surengė ir anksčiau skerdynes, kai 2012 Mumbasoje (antrame pagal didumą Kenijos mieste) išsprogdino kažkokį barą, pilną sirgalių, žiūrėjusių futbolo rungtynes. O taip pat pagarsėjo ir šiaip visokiais sprogdinimais, kai į kokią nors bažnyčią per mišias kažkokią granatą įmeta. Ir taip toliau.

O viskas prasidėjo nuo to, kad dar būdama paaugle, Samanta Lietuvaitė pradėjo domėtis kova už taiką ir tapo kažkokios ten organizacijos, kovojančios už taiką nare - tai vadinosi "Stop The War Coalition". Tik paskui paaiškėjo, kad visa ta organizacija pilna islamistų, o dar paskui paaiškėjo, kad tie islamistai už taiką kovoja sprogdinimais. O kadangi Samanta Lietuvaitė buvo aktyvi kovotoja už taiką, tai paskui ji išreiškė savo pažiūras, pasiųsdama savo vyrą (vardu Jamal Germaine Lindsay) susisprogdinti kur tai Londono metro.

Tai anas susisprogdino ten 2005, apsijuosęs kokiu tai savižudžio diržu, šitaip užmušdamas daugiau, kaip 20 žmonių ir dar krūvą sužeisdamas, o tuo tarpu Samanta Lietuvaitė paskui bėdavojosi visiems, kad nieko nežinojo ir prašė apsaugos nuo baisių teroristų. Tai gavo užtat britišką socialinę pašalpą, iš kurios prisitaupė pinigų, susirado naują vyrą islamistą, su juo išvažiavo į Afriką, o paskui tapo vadeiva, organizuojančia islamo kovą prieš netikėlius.

Taip pat dar žinoma, kad Samanta Lietuvaitė kažkurr ir Somalyje turi savo būstinę, kur su Harakat al-Shabaab al-Mujahideen grupe turi savo karinę bazę kažkokia, kuri išties yra tiesiog tenykščiai mudžahedai ir veikia kaip Al Qaeda sparnas. Dar žinoma, kad ir Somalio piratai su tuo susiję, tiktai kažkokiu keistu būdu: moka šitai grupuotei duoklę, nes jei tik nemoka, tai šitieji ima iš iššaudo kokius nors piratus, pasigrobia jų vadus ir paauklėja taip, kad paskui piratai jau moka duoklę ir neklausinėja, o tik džiaugiasi, kad lengvai atsipirko.

Samantos Lietuvaitės kilmė

O tai kaddaise Samanta Lietuvaitė visai atrodė nekaltai ir buvo eilinė mergina, kuri nesidrovėdavo ir į kokį kaboką nuveit su draugėmis, ir islame draudžiamo alkoholio išgert, ir cigaretę parūkyt

Anos tėvas buvo senos kartos Anglijos karininkas, o motina - šiaip kažkokia vietinė. Gi tėvas matyt dar iš senelio paveldėjo pavardę, o toji aiškiai tebuvo modifikuota taip, kad pakeista būtų rašyba į kažkokią britams suprantamesnę. Tai gavosi britams suprantama, bet klaikiai užrašoma, o viskas dėl to, kad lietuvių kalba tenykščiams nesuprantama ir pernelyg sudėtinga.

Dar sako, kad visa ta istorija su Samanta Lietuvaite prasidėjo nuo to, kad anos tėvai baisiai klaikiai išsiskyrė, o tai jau baigėsi tuo, kad anai pavažiavo stogas ir ji persimetė į kažkokį ten islamizmą, pradžioje į nekaltą, kaip šiaip kažkokį islamą, o jau paskui ir į visą kovą už taiką. O taip gavosi todėl, kad jai kažkas išaiškino, kad pas islamistus skyrybų nebūna, tai ana paauglė tuo ir patikėjo, o jau paskui ir prasidėjo smegenų plovimas bei kitos istorijos.

Tai kai viskas prasidėjo, anoji metė gerti ir rūkyti, pasidarė slapta islamistė ir paskui jau organizavo visokias žudynes. Taip yra dėl to, kad islamistams neleidžiama gerti ir rūkyti, nes tai yra amoralu, bet žudyti žmones nėra amoralu, nes moralė ne tik leidžia tai daryti, bet ir reikalauja to, nes toksai yra džihadas.

Akivaizdu, kad Samanta Lietuvaitė gali stoti į vieną gretą kartu su daugeliu kitų Lietuvą garsinusių personų, gal netgi su garisąja teroristų vade, lietuve feministe Emma Goldman.


Pipedija atsiriboja nuo durnių

O dar vat taip Samanta Lietuvaitė atrodė kai čatindavo čatuose visokiuose, tai taip ji su tais islamistais ir susipažino per internetus, o jau paskui buvo visos tos peripetijos, po kurių ji tapo garsia visame pasaulyje

Pipedija šiuo pareiškimu kategoriškai atsiriboja nuo konotacijų ir šiaip nusišnekėjimų, kurie čia parašyti, neturint piktos valios ar šiaip kažkokio sveiko proto.

Pipedija kategoriškai ir vienareikšmiškai neigia, kad psichikos ligos yra užkrečiamos, nes islamizmas nėra psichikos liga.


Dar žr.