Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Salvador Dali

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Salvadoras Dalis)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Visai dar jaunas šizofrenikas Salvadoras Dali visame savo nuostabumume, o tai pažiūrėkit, kaip jis stebuklingai su viena ranka fokusą daro, o panelytei net neskauda beveik

Salvador Domingo Felipe Jacinto Dalí i Domènech, 1st Marquis of Púbol, gi paprasčiau - Salvadoras Dalis - ispanų psichas, dargi ne šiaip psichas, o tobulas šizofrenikas, šiąją paskelbęs savojo genialumo apraiška ir įkalęs pusei pasaulio, kad psichai tai jie, ir būtent jie turi prisitaikyti beigi pasikeisti.

Tai jau čia net ir Pipedija neverta aprašyti šiojo genijaus, katrojo pėdomis sekame visi nuolankiai lenkdami galvas ir platindami psichozę menkoj mūsų tautiečių sąmonėj, betgi drąsiai pareiškiame, kad iš šiojo Salvadoro Dali genijaus perėmėm nuostabią savimylą beigi pasikėlimą, jau nekalbant apie tai, kad savo kliedesius eksponuojame, kaip išskirtinumą beigi privalumą didžiausią.


Salvadoro Dali ūsai

Taigi žinia, šieji ūsai buvo jo garsiausiasai atributas, kaip jis pats ir teigė, ir aišku visiems įrodė - šie ūsai buvo antenos bendravimui su kosmosu ir ateiviais iš kitų planetų. Todėl ir mes čia visiems rekomenduojam augintis ūsus.


O čia jau senas ganėtinai Salvadoras Dali, ant savo garsiųjų ūsų užsismeigęs 10000 dolerių banknotus, kad gražesnis būtų. Tai jei būtų buvę milijono dolerių banknotų, tai ir tuos aišku būtų užsismeigęs, tada būtų dar gražesnis