Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Salinbrae

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilinė niekam į akis nekrentanti firma, kaip ir jos logotipas, kuris panašus į visus kitus

Salinbrae - tokia firmelė, gamina kažkur Artimuosiuose Rytuose medicininius preparatus kosmetikai ir importuoja juos į visokias šalis, ypač į Rytų Europą, daugiausiai - į Lietuvą, Rumuniją, Bulgariją, Moldaviją, Latviją, Gruziją, Kazachiją, Estiją ir kitas šalis. Būstinė kažkur Rygoje, o per ten veža ir į lietuvą kažkokį savo šlamštą.

Salinbrae direktorė - kokia tai Emma Rubinštein, 1961 metų gimimo moteriškė, kilusi iš Šiaulių, kurios tėvai tą firmą ir įkūrė, išemigravę į Izraelį dar 1971 metais.

Žinoma, kad 1997 buvo didelis skandalas, kai paaiškėjo, kad firmos gaminami krūtų ir pimpalų implantai yra užkrėsti kažkokia infekcija, dėl ko jie buvo uždrausti pardavinėti Japonijoje. O jau po metų vėl toks pat skandalas kilo JAV. O dar po kelerių metų pasikartojo Vokietijoje. O dar po poros metų - Anglijoje. Todėl senose turtingose Vakarų šalyse šitos firmos implantai seniai uždrausti, o veža dabar tik į tokią Lietuvą ir panašias nustekentas vargšes valstybes, kuriose papirkinėja politikus ir valdininkus, kad galėtų savo brudnus implantus pardavinėti.

O štai 2006 kilo didžiulis skandalas Bulgarijoje, kai paaiškėjo, kad su Salinbrae finansavimu platinami silantai buvo susieti su organizuota nusikaltėlių grupe, kuri silantų dėjimo metu mažamečiams moteriškos lyties vaikams įsiūdavo tos pačios Salinbrae gamybos krūtų implantus ir parduodavo juos Rumunijos juodųjų pedofilų organizuotam prostitucijos tinklui.

Taip pat Salinbrae užsiima ir genų inžinerija, tad parduoda ir kažkokį GMO, kuris skirtas vaikams tručyt. O taip pat ir pati užsiima biotechnologijomis, per kurias gamina vėlgi kosmetikai skirtą botoksą, tai irgi labai populiari šituo.

Atskira veiklos sritis - medicininė ir specialios paskirties elektronika, elektroniniai implantai ir mikroimplantai.

Salinbrae apyvarta 2014 metais - 372 milijonai dolerių, tai visai nemažai tokiai menkai težinomai firmelei.


Salinbrae padaliniai

Salinbrae turi keliasdešimt įvairių prekinių ženklų ir veikia daugiausiai per savo padalinius, kurie turi įvairius kitus pavadinimus. Dauguma centrinių Salinbrae padalinių tėra įmonės, gaminančios specifinę produkciją. Pardavimai tuo tarpu vyksta per kitas kompanijas, su kurių ženklais ir parduodama produkcija. Dėl nuolat susigadinamos reputacijos firma tas kompanijas uždaro ir atidaro naujas.

Centriniai Salinbrae padaliniai:

  • Salinbrae Research - mokslinių tyrimų laboratorijos
  • Salinbrae Public - palaikantys padaliniai, finansavimas, reklama
  • Salinbrae Electronics - visokie prietaisai, daugiausiai kraujospūdžio matuokliai, automatiniai injektoriai, gyvūnų sekimo elektroniniai implantai, sušvirkščiamieji mikroimplantai, taip pat psichotronai, elektrokonvulsatoriai, kardiostimuliatoriai ir panašiai
  • Salinbrae Silica - plastinei chirurgijai skirti implantai, pagrindinai - papams ir pimpalams padidinti skirti
  • Salinbrae Genetics - visokie GMO priedai ir kitas brudas
  • Salinbrae Biotech - daugiausiai botoksas, nors kažkokia dar ir gamykla yra, kuri gliutamatą gamina
  • Salinbrae Chemical - visokie generiniai vaistai, daugiausiai įvairūs neuroleptikai, vulvų ir anusų balinimo priemonės ir kiti cheminiai preparatai.