Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

SEO optimizacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

SEO Optimizacija - išties tataigi tas pats SEO, kur visokie ten SEO optimizatoriai tiesiog banaliai platina spamą, tik kad modernesniu būdu - šikdami į komentarus, tai aišku, kad prišika ir užšika negyvai daugelį blogų, forumų beigi kitų internetų...

Naudingi SEO optimizacijos patarimai

Tai čia tik tiek galima tepasakyti, kad naudos iš SEO optimizacijos mažai, nes išties geriau jau bet kuri firma gali nusisamdyti kokį žmogų, kuris įdomiai straipsnius rašys, nes bus koks gudrus grafomanas, tai išsyk bus daugybei žmonių daug įdomiau, tai čia savaime geresnis rezultatas gausis, nei iš visokių ten spamerių. Patys gi suprantate.

Todėl čia ir Pipedija griežtai nerekomenduoja užsiiminėt šūdais visokiais, o geriau kažką gera kurt. Akivaizdu gi: jei turinio neturėsite, tai ir lankytojų nebus, nes iš šūdo vaško neišspausi.

O dar kartais būna, kad kokie nors SEO optimizatoriai ateina į Pipediją ir čia irgi ima kažkokius straipsnius rašinėt, pridėdami kažkokių nuorodų. Bet kad kai straipsnis nuo tokių SEO avigalvių, tai jame nei nieko įdomaus, nei išvis nieko - tik kažkokios tų spamerių nuorodos į kažkur. Tai mes čia tuos straipsnius triname, o seošnikai už juos gauna baną, nes to ir nusipelnė.


Ar verta užsiimti SEO optimizacija

Aišku, bet kuris seošnikas jums pasakys, kad SEO optimizacija - tai jūsų didžiausios sėkmės būtinybė, nes niekas jūsų neišgelbės, jei to nepadarysite. Nes tipo esą jums reikia būti surandamais paieškos sistemose ir taip toliau. Jeigu gi nebūsite surandami, tai jums bus labai blogai, gal netgi niekas jūsų neatras.

Vienok gi praktika rodo, kad Google laikai jau praėjo - dabar visur karaliauja Facebook, o tenai jokia SEO optimizacija niekam nebeįdomi, nes svarbiau prisirinkti šimtus ar tūkstančius foloverių. Taigi, anksčiau buvę SEO optimizatoriai dabar persikvalifikavo ir siūlo jums gauti tūkstančius feikinių foloverių, kurių jums gali prisukti iš kažkokių pr0n puslapių ar dar kokių nors virusinių internetų.

Be abejonės, SEO optimizacija - ateities išgelbėjimas!