Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rusija Motina

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Rusija Motina - kaip sako "Matuška Rosija" - čia kaip pas kokius nusikaltėlius kur būna, kai šeima asociali, o mamaša prasigėrusi vaikus muša ir daužo, kol pas juos išsivysto trauminis suvokimas ir klaikios neurozės, o galų gale - netgi sociopatija. Tai paskui sociopatai kitus žmones puldinėja, plėšia, o kad mamaša juos mušė - tai nieko nereiškia, ji aukščiau visko.

Taip ir su ta Rusija Motina - pati su savo valdžia žmones milijonais žudžiusi, nustekenusi jų gyvenimą tiek, kad kas 4 žmogus teai yra sėdėjęs kalėjime, o kai kuriose srityse moterims tenkantis išprievartavimų skaičius 2-3 kartus viršija moterų skaičių (t.y., vidutinė moteris išprievartaita po kelis kartus), visi prasigėrę, pilna bedarbių, o lageris daugeliui atrodo nebloga vieta, nes valgyt duoda - ir jie ten rėkia apie tai, kad rusofašizmas aplink, ir kad visiems parodysią.

Perkreiptas, kančių kaip pūlių pritvinkęs pasaulio suvokimas tesukuria agresiją, nukreiptą į išorę, nes savas problemas pripažinti pernelyg sunku. Iš to ir kyla paskui visokie vatnikai beigi koloradai.