Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Runescape

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Taip, tai - visas Runescape

Runescape - žaidimas, vienijantis viso pasaulio intelektualus. Pasak vieno žymiausio šio žaidimo žaidėjo-eksperto,RuneScape buvo sukurtas testuojant "paint'ą". Yra galimybė šį žaidimą žaisti amžinai, nors atsiranda išminčių, manančių, kad tas žaidimas kažkada baigsis, tad jie dabar sėkmingai atsiplėšę nuo realaus pasaulio pliekia RuneScape.

Didžioji dalis interneto vartotojų naikina savo smegenis žaisdami Runescape. Yra keletas žaidimo strategijų - būti noobu ir vaidinti verchą bei esant noobui vaidinti verchą. Kuo jos skiriasi, mokslininkai dar nenustatė, bet pasak jų hipotezės - pavadinimu.

Pati žaidimo esmė - šimtą metų daužyti visokius slibinus ir beviltiškai stebėti skaičiukus raudonuose debesėliuose. Žaidimo kūrėjai, rodydami savo išmoningumą, į šį žaidimą baisų dalyką pridėjo dargi įdomesnių užsiėmimų, kaipogi laužų kūrenimas, kaulų kasimas ir populiarusis medžių kirtimas į juos net nepataikant. Tačiau dabartinėje žaidėju aplinkoje tegalima pamatyti mažvaikius, beverkiančius, kad jų "acc nuhakino", ir bemaldaujaunčius "coin plz". Geriausia medicina - pasakyti kokiam nors vaikui, kad paspaudus ALT ir F4 vienu metu, tu gausi Party Hat'ą ir milijoną coins.

Negana to, kad žaidimo kūrėjai ("džiageksas") ir taip buvo priveisę kažin kokiu nesąmonių į Runescape, jie sugalvojo padaryti žaidimą mokamą. Tad žaidimo esmė tokia - mokėk pinigus, kalk į klyną. Dėja, toks prestižas dabar apytikriai kaštuoja apie milijoną litų, tad vietiniams mažvaikiams telieka svajoti, kad kadanors jie visgi bus 'membai'...


Žymiausi Runecape tfu žaidėjai:

Zymiausias Lietuvis runecape zaidejas kuriantis idiotiskus videos apie sy graju Lukasitoable Youtube channel www.youtube.com/user/Lukasitoable Ir dar seip keli balvonai noliferiai

Klanai

Taigi Jageksas sugalvojo naują atnaujinimą sukurti klanus į kurios galėtu jungtis visi dibilai, Taigi dabar visi, klanu Valditojai (Owners) Floodina: Kas į klaną? (eng. Who to clan?) Ir yra toks vienas klanas vadinamas SK (Pilnas Pavadinimas: Super Kiausinei) Prima bent ką,Kurėjas Ii Vy iI,Aišku yra ir kitu klanų bet jie visi Dibilu klanai.