Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Rugpjūčio 31

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Rugpjūčio 31" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rugpjūčio 31 - tai mėnesio Rugpjūčio diena, kuri yra žymima skaičiumi 31. Tasai skaičius yra iš dviejų skaitmenų, taip kad jau ne skaitmuo, o skaičius.

Rugpjūčio 31 diena dažniausiai būna kartą per metus, Rugpjūčio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Rugsėjo 1 ir prieš Liepos 31 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

Skaitytojų laiškai

Šį rytą į savo e-mailą: shudai@pipedija.com gavau tokį mūsų lankytojo laišką:

"Sveiki Pipedijos rašytojai,
LABAI papiktino jūsų straipsnis apie Vilnių. Su tokiu straipsniu jūs griaunate mūsų sostinės įvaizdį.
Pagarbiai Raimunds Assholz,Vilnius".

Į ką Pipedija atsako:

"Gerb,Raimundai.Pashol nachuj." - Pipedijos rašytojas Dujoookauke Kuurvuseeks
Kad daugiau tokių kliedesių lankytojai mums nesiuntinėtų, tą visą e-mailą mes panaikinome.

Kriminalai

 • Šį rytą, Kaune, Akropolio mašinų aikštelėje buvo sugauta pagyvenusi porelė. Jis ir ji vaišinosi narkotikais. Įdomiausia buvo tai, kad jie buvo pagaminti iš jų išmatų.

Pasaulio margumynai

 • Viena pietų Australijos gyventoja moka iš savo išmatų iškepti pati skaniausią pyragą pasaulyje,pagal senovės maorių tradicijas.
 • Lenkijos laikraštis "Czerwony Sztandar" Pipediją vienam iš savo straipsnių pavadino: "Šizofreniškiausiu puslapiu visoje interneto istorijoje"
 • Mokslininkai mano, kad maždayg 2059-aisiais gamtines dujas pakeis šiknos dujos (liaudiškai bezdalai). Šiknos dujas tieks įvairūs galvijai, prie kurių šiknų bus pritvirtinti specialūs aparatai perduodantys galvijų išrūgas į laboratorijas. Taip XXI amžiuje gausime ekologinę energetiką.


Visokios senos naujienos

 • 1888 garsusis Džekas Skerdikas pradėjo savo veiklą, papjaudamas kokią tai prostutitę Mary Ann Nichols. Nors kaip kurie sako, kad jis dar anksčiau pradėjo savo veiklą, bet bent jau dokumentai sako, kad tai šiandien, nes kiti atvejai nebuvo įrodyti, kaip jo veikla. Nors ir šiaip jis nebuvo pagautas.
 • 1897 amerikonas Tomas Edisonas užpatentavo kiną. Tiesą sakant, visai ne jis kiną išrado, bet čia jau ne jo reikalas buvo, nes svarbu yra, kas pirmiau patentą užregistruos
 • 1907 metais buvo sudaryta Antantė, kur įstojo Rusija, Anglija ir Prancūzija. Tai paskui žodis "Antantė" dėl to tapo kažkokiu pompastiškai monumentalaus tarptautinio politinio feilo simboliu
 • 1920 kažkur JAV Detroito mieste pradėtos transliuoti Radijos naujienos, kas tapo pirma naujienų transliacija
 • 1939 vokiečių naciai suimitavo kažkokios savo Gleiwitz radijos šturmą, pavaizduodami, kad lenkai puola jų radijo stotį. Tai paskui savo spektakliais besiremdami, rugsėjo 1 naciai užpuolė Lenkiją ir taip pradėjo II Pasaulinį karą jau ne kažkaip, o visu atviru pilnumu. Čia reik pasakyti, kad po kelių dienų ir SSRS tą pačią Lenkiją užpuolė, o paskui su naciais labai bičiuliavosi ir rengė bendrus pergalės prieš Lenkiją paradus
 • O vat 1991 visai atsilikdama jau nuo realijų, nepriklausomybę nuo jau subyrėjusios SSRS paskelbė Kirgizija
 • 1993 iš Lietuvos galų gale išvesta okupacinė SSRS, tiksliau jau tuo metu Rusijos kariuomenė, taip kad jau 19 metų dabar gyvenam be okupantų