Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Romualdas Visokavičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Romualdas Visokavičius - taigi garsusai ekonomistas, katrasai kadais Lietuvos Bankui vadovavo kaip tais, tai tais laikais dar, kai Litas buvo įvestas su visu valiutų valdybos modeliu, dėl katro dabar jau kai buvo krizė, tai Vyriausybė negalėjo pasinaudoti Lietuvos banko rezervais.


Bankai visokie

Tai anas labai gerai išmano visokius bankus, mat dar sovietmečiu dviems bankams sovietiniams vadovavo, o paskui ir garsiąjam Litimpex bankui ir dar kažkokiam ten Lituanus, dar garsesniam Akciniam Inovaciniam Bankui ir dar tam Lietuvos Taupomąjam Bankui, katrą paskui valdžia estams iš Hansa Bank pardavė.

Tai pakapsčius, paaiškėja, kad jau labai daug visokių neegzistuojančių bankų su šiuo garsiu bankininku buvo įvairiais savo klestėjimo irba žlugimo tarpsniais su Romualdu Visokavičiumi susieta:

Tiesa, čia dar teisybės dėlei reikia pridurti, kad vienas iš jo vadovautų bankų - Lietuvos Bankas, iki šiol egzistuoja ir sėkmingai veikia, tačiau Romualdas Visokavičius jam tevadovavo gal kelis mėnesius 1993, o paskui kažkaip buvo pakeistas visai kitu vadu. Tai gal todėl tas bankas ir veikia?

Šūdini litai

Tai anais senais laikais, kai ans Lietuvos Bankui vadovavo 1993, dar buvo labai įdomi istorija, kai šitas vat Romualdas Visokavičius kaip tais užsakė litus spausdint, o Vagnorius, tuos litus pamatęs, ėmė rėkti, kad anie išspausdinti ant šikpopierio ir į pinigus nepanašūs. Dešimt litų atrodė kaip Dariaus ir Girėno šaržas, o beje ir su monetomis nebuvo labai kas - atrodė kaip dabartiniai centai, tik iš kažkokios geležies. Tai iš Vagnoriaus visi labai tyčiojosi, kolei litai nebuvo įvesti, o jau kai buvo įvesti, tai ir sužinojo, kad spausdino juos kažkokia Disneyland spaustuvė už bešenas babkes, o atspausdino taip, kad net iki tol buvusios Lietuvoje spausdintos vagnorkės atrodė, kaip koks kokybės ir nepadirbamumo šedevras, nes tuos Visokavičiaus litus netgi su nespalvotu kseroksu kaip kurie įsigudrindavo padirbinėti. Tai gal todėl paskui tą Romualdą Visokavičių ir išmetė iš to Lietuvos banko, nors ir paaiškėjo, kad niekas nekaltas. O litus paskui iš naujo užsakinėjo ir perspausdinėjo jau normalius, visiškai nepanašius į tuos pirmuosius šikpopierius.


Mailiaus afera

O tai dabarties jau istorija kita - anas kaltinamas įsisukimu į kažkokią ten "mailiaus aferą", kur 22 milijonai kažkur išsišvaistę gali būt su kažkokiomis fiktyviomis firmomis, tai STT jau čia nesnaudžia, o patsai Romualdas skundžiasi spaudai, esą čia jam mesdami kaltinimus, valdžiažmogiai bandą kažką nuslėpt[1], pučiantys kažkokį ten burbulą, nes mat ir didesnių aferų būta. Ir čia dar kažkoksai Kazimieras Lukauskas gali būti įsivėlęs, mat anasai Romualdo Visokavičiaus nurodymais ten kažką padarė pas Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą, kuriai vadovavo.

Tai dar su šita afera minimas ir anoks Kazys Starkevičius, katras matomai tą Visokavičių ir įskundė, tai štai jau vat ir prašom, ot žmogus, pasitikėk čia ministru, katras konservatorius - nei kyšį paims, nei ten ką, tik kokiam STT išduos...

Tai dabar visokie darbiečiai kelia triukšmą, kad čia kažkaip konservatoriai kišasi į FNTT veiklą ir neteisėtai reikalauja aferas tirt, o Valentinas Mazuronis kaltina, kad čia Kubilius atsakingas už visą šitą aferą, nes ją tirt reikalauja.

O dar čia kažkaip aiškėja, kad ir Ūkio bankas čionais kaip tais susijęs matomai gali būt.

Diplomatija ir URM

O dar Romualdas Visokavičius buvo ambasadorius Kazachstane apie 2003-2007, tai dar ir diplomatu pabuvo, tai čia irgi URM ir įdomios kažkokios sąsajos gaunasi...

Tolesnė vaikla

Anasis 2016 metais su TT eina į Seimą nes tikisi tvarkos ir teisingumo.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/mailiaus-byloje-itariamas-rvisokavicius-teisinasi-kazkas-suinteresuotas-kad-butu-puciamas-burbulas.d?id=31646663