Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Romas Zamolskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Romas Zamolskis - tikra nusikalstamo pasaulio žvaigždė.

Anojo nusikalstamos karjeros pradžia, nors ir visai neaiški, siejama su Daktarais, gi sklando dar ir toksai gandas, kad būtent ne kas kitas, o būtent Romas Zamolskis pagarsėjusiai nušovė ne ką kitą, o gi Remigijų Daškevičių - Daškinių gaujos vadą, katro taip nemėgo Henrikas Daktaras. Paskui savo vadą labai greitai anapilin išvažiavo ir kažkiek kitų Daškinių. Su Romu Zamolskiu nusikaltimas buvo susietas per medžioklinį karabiną - šisai pavogtas iš kažkokių Romo Zamolskio kaimynų, o dėl to, kas vagis nelabai kas ir abejojo, ir būtent tuo karabinu nežinomas snaiperis ir nušovė Daškinių vadą.

Gi šitai šiaip buvo padaryta jau po to, kai visokiais nusikaltimais kaltintas, menamai išprotėjęs Romas Zamolskis pabėgo iš durnyno, katras buvo Žiegždriuose. Tai čia šitai gi irgi tapo precedentu tam tikru, po kurio buvo sukurtas specialus nusikaltėlių skyrius Rokiškyje, iš kurio irgi berods kažkas pabėgo, gal ir tasai patsai Romas Zamolskis, bet čia jau neatsimenam, blaivumo trūksta, kad faktus sustatyt.

Taigis tęsiant visą šitąją temą, gi 2001 Romas Zamolskis jau turėjo subūręs nuosavą bendrų grupelę, su katra ir Vilniuje prie Maxima bazės pašovė inkasatorių ir pasigrobė 70 tūkstančių. Ir dar greitai kelis policininkus irgi pašovė.

Teko girdėti, kad Romą Zamolską su sėbru policijos pareigūnai kalbino Katedros aikštėje ir kad patsai Archivykupas Tunaitis pokalbį matė, ale nei policija, nei Archivyskupas nieko negalėjo padaryti...

Ir tais pačiais 2001 Romas Zamolskis buvo aptiktas Panevėžyje, kur jį išsyk bandė sučiupti anokie Aro smogikai, katrie po pusės paros apgulties puolė butą, kuriame buvo užsibarikadavęs dar ir anoks Viktoras Savickis berods, ir dar įkaitus paėmę... Tai ir vėl čia nesugaunamasai Romas Zamolskis sužeistas, tačiau, kaip visada, keistai pabėgo, o policijai teko pasitenkinti, nušovus jo bendrą, kuris prašė susitikimo su žurnalistais, norėjo paskleisti svarbią Lietuvai informaciją.

Juokingai keisti Romo Zamolskio pabėgimai galimai sietini su kriminaline teisėsauga bei korumpuotomis politinėmis struktūromis. Garsių filmų scenarijų pagrindu galima teigti, jog korumpuotoms politinėms struktūroms galimai patogu turėti visiškai priklausomą kriminalinį bėglį.

Gi dar prieš kažkiek metų kažkoks policininkas matė Romą Zamolskį Klaipėdoje, po ko viskas ir galutinai aprimo, tik tebesklando gandai, kad šisai garsusai bėglys su svetimais dokumentais slapstosi kažkur Ispanijoje. Bet baigėsi tuo, kad šitąjį nusikaltėlį supakavo Rusijoje 2014 metais, kur buvo vedęs, turėjo vaiką, ir toliau sau žudė visokius.