Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Rita Lebedeva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Rita Lebedeva (mergautinė Rita Vasiliauskaitė) - nelabai kas žino, kas čia tokia, bet aišku gi darosi, kad koloradė ir vatnikė tokia, kad visame gražume, o dar ir durna kaip čebato aulas (kas koloradams ir vatnikams labai būdinga). Pakapsčius daugiau, aiškėja, kad be viso kito - dar ir kažkokia nesantuokinė Donaldos Vasiliauskaitės duktė.

Ritos Lebedevos amžius nelabai aiškus, bet panašu, kad jau virš 30, veikla - irgi neaiški. Iš kelis kartus prasprūdusių šnekų - kartą buvo ištekėjusi (iš to ir jos dabartinė pavardė), bet vyrą mušdavo, kol jis kažkur dingo ir nesirodo. Dabar gyvena su kažkokiu Ivanu Smirnovu.

Iš paskirų nuotrupų, gautų iš pačios Ritos Lebedevos bei jos motinos Donaldos Vasiliauskaitės postų, galima spėti, kad pragyvena iš nedidelių vagysčių parduotuvėse (Donalda Vasiliauskaitė kartą parašė, kad Rita Lebedeva buvo suimta už pavogtą konjaką ir prezervatyvus) ir prostitucijos (pastarąja užsiima savo reguliariose darbinėse kelionėse į Austriją).

Pagal politines pažiūras - Rita Lebedeva yra tiesiog tipinė vatnikė ir koloradė.


Kiti įtarimai apie Ritą Lebedevą

Ilgą laiką kažkas įtardinėjo, kad gali būti, jog Rita Lebedeva - tai tiesiog koks atsarginis Facebook akauntas, priklausantis kokiai Mildai Bartašiūnaitei ar Magdalenai Šventąjai, o gal netgi kokiai Donaldai Vasiliauskaitei. Tiesa, dėl pastarosios ilgai būta abejonių, nes Rita Lebedeva atrodė gana normali ir sveiko proto, nei Donalda, kurią, pagal legendą, ilgokai gydė ECT (iki tol ji buvo visai normali ir netgi turėjo humoro jausmą).

Vienok po ilgų spėlionių dabar jau darosi aišku - Rita Lebedeva yra atskiras personažas, gyvenantis savo gyvenimą. Mes taip spėjame, kad Rita Lebedeva galimai turi kažkokių santykių su paranoidine šizofrenija, nes jos kliedesiai yra gana tipiški. Kita vertus, ji vis dar stebina savo išradingumu bei temų gausa, o tai greičiau manijos, nei šizofrenijos požymis.

Kai kurie gi daro prielaidą, kad Rita Lebedeva neegzistuoja, o yra išgalvota, kaip koks Vacys Maslionka ar Jonas Jonka. Betgi negali taip būti - negi galėtų egzistuoti išgalvotas žmogus?