Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rinkimų agitacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Pirmyn į šviesų rytojų, sukurkime teisingiausią gyvulių ūkį, dėl kurio visi būtų patenkinti ir lygūs!

Čia jums ne šiaip kokia nesąmonė, o politinė rinkimų agitacija, kuri aišku neveiksni, nes čionai tik kliedesiai ir briedas, ale kai politikai tuo užsiima, tai čionai jiems ir vieta, nes kitur jiems vietos neturėtų būti, kad neknistų visiems padoriems žmonėms proto. Nes jau ir taip jų užtektinai yra, netgi per daug.

Visgi čia puiki proga pasinaudoti Pipedija per rinkimus ar politiniuose žaidimuose, nes vis tiek ten politikų pažadais niekas netikt, tai ir gaunasi tada Pipedija:):):)

Tereikia, kad koks Kandidatas ar Partija imtų ir garsiai pasakytų: "Pipedija!" ir iškart laimės rinkimus! Bus pati geriausia Rinkimų agitacija ir Politinė platforma - Pipedija:):)


Rinkimai į Seimą 2012

Štai čia dabar jau Pipedija vykdo aktyvią propagandą už visokius politikus ir partijas, kad visos laimėtų, nes kuo daugiau kliedėjimo, tuo visiems smagiau, todėl aktyviai kviečiam visokias partijas dalyvaut!

...Jei kuriuos praleidom, tai nepamirškit įrašyt ir įsirašyt, nes čionai jums tinkama vieta!


Prezidentės rinkimai 2009

Pipedija vykdė aktyvią Prezidento rinkimų agitaciją ir dar ir po šiolei ragina visus agituoti visaip kaip, nes negražu, kai visa tauta juda, o kokie slunkiai net nemano dalyvauti rinkimuose!