Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rimantas Tumosa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Rimantas Tumosa - bene trumpiausias Kauno meras, ta prasme, kad trumpiausiai buvo - gal du mėnesius, o gal ir mažiau, o paskui per skandalus išlėkė. Ale tai seniai buvo, 1995 metais, tai dabar netgi nelabai kas ir atsimena, kas ten buvo per toksai šalikėlių skandalas.

Rimantas Tumosa buvo gi konservatorius kažkoks, tai padarė jam labai didelę inauguraciją, o paskui išaiškėjo, kad iš neaišku kur šimtus tūkstančių gavo, tai ir buvo ta šalikėlių istorija, kur meras paskui pasakojo, kad šalikais prekiavo Gariūnuose...

Paskui dar Tumosa norėjo kažkaip uždrausti žiniasklaidai apie tuos skandalus rašyti, kad neviešintų daugiau nieko, bet uždrausti nepavyko, tai baigėsi tuo, kad kauniečiai ėmė rengti piketus, o galų gale ir pats Tumosa išlėkė iš mero posto, o paskui dingo ir yra neaišku kur - matyt iki šiol slapstosi.