Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Riaubiškytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
SSG videoklipas "Laisvė", kurio gale Violeta demonstruoja savo triusikus

Violeta Riaubiškytė, o dažniau - tiesiog Riaubiškytė (mat nėra kitos tokios riaubiškytės) - tai Lietuvos papų karalienė. Nors nelabai kas jos papus matė, bet visi vieningai sutaria, kad josios papai yra patys gražiausi. Turi šiokį tokį balsą, bet dainuoja šūdinas daineles, gėda klausyt, na bet gi turi žmogus iš kažko gyvent, o lietuviška publika gi mėgsta šūdiniausią popsą. O bet kita vertus, pažįstantys ją žmonės vieningai teigia, kad dūšioje Violeta yra nuostabus žmogus, o ir protinga ne pagal išvaizdą.

Violeta tokia tokia Riaubiškytė

Karjera

Kaip Violeta Riaubiškytė pradėjo savo karjerą, nelabai ir žinome, ale žinome, kad ji trainiojosi su garsiąja pankų grupe Svastikos Sukitės Greitai, kur dainas ir muzikas kūrė Algis Greitai, o anoji pati rodė vaizdo klipe triusikėius, vaikų tarpe žinomus kaip "kelnaitės". Vėliau ėmė dainuoti visokiausią popsą, tad dabar yra plačiai populiari ir labai žinoma.

Pipedija, būdama elitine enciklopedija, pabrėžia, kad Violeta Riaubiškytė yra viena iš labai nedaugelio atlikėjų, sugebėjusių sau vardą pasidaryt ir į populiarumą prasimušt, nepaisant visokių ten muzikos leidybos vertelgų - pati, savo valia ir pastangomis.Žinoma papai padėjo, bet šiaip ir pati daug padarė. Žinodami, koks tai klaikus darbas ir vargas, pagarbiai lenkiame galvas.

Šeima

Dabar Violeta Riaubiškytė yra ištekėjusi už anokio Viliaus Tarasovo - apie šį nieko negalim pasakyt, nebent, kad iš jo veido matosi, kad ne jis šeimos galva. Todėl ir liaudyje nieks nesako, kad Violeta dabar esą Tarasovienė, o vadina ją kaip ir anksčiau - Riaubiškyte. O vat Tarasovą jau vadina Riaubiškiu. Tačiau galime Tarasovui tik pavydėt, kad gali miegoti galvą prigaudęs prie geidžiamiausių Lietuvos papų. Na bet geriau miegot neatsirėmus galva į milžiniškus buferius, o nebūt tokiu lopu kaip jis.