Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Riaušės prie Seimo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Fragmentėlis
Narsus anoniminis riaušininkas, kurio asmenybė nenustatyta, o bet kokios asocijacijos su filosofijos mokslų daktarais yra negalimos

Riaušės prie Seimo, įvykusios Sausio 16 taigis tapo be ne pirmu kartu, kai Lietuvoje kilo tikras mitingas ne šiaip sau, o su tikromis riaušėmis, tai tada gi dar Arūnas Valinskas buvo Seimo pirmininku, o Andrius Kubilius jau irgi buvo premjeras.

Dar su enciklopedijai būdinga informacija čia turim įsiterpti, kad minima Sausio 16 atėjo po Sausio 15, o jau paskui atėjo ir Sausio 17, o visa tai vyko Sausį, o patsai mitingas tai jau vyko ar tik ne 2009.

Tai kažkaip ten krizė jau buvo prasidėjusi, o ten dar valdžia sugalvojo, kad reikia mokesčius didint, tai štai jums ir prašom - kažkokios ten profsąjungos suorganizavo mitingą, o gavosi taip, kad neaišku, kodėl, policija į minią žmonių primėtė be įspėjimo jokio dujinių granatų ir dar pradėjo guminėmis kulkomis šaudyt.

Tai paskui valdžia sakė, kad buvo mažiau, nei šimtas tų mitinguotojų ir riaušininkų ir kad tai kažkoks ten Rusijos specialiųjų tarnybų sąmokslas ir panašiai. Tai paskui paaiškėjo, kad vien suimtų buvo gal pusantro šimto, o iš TV kadrų visi matė, kad minia buvo gal kokis tūkstantis žmonių, o gal ir daugiau net.

Dar buvo paskui gandų, kad ir iš Naši judėjimo kažkiek atvyko, bet nedaug, nes daugumą dar nuo sienos grąžino atgal. Visgi jau riaušių pačioje pradžioje policija pagavo ir kažkokių tai keistų tipelių, turėjusių su savimi Molotovo kokteilių, taip kad matomai ruošėsi kai kurie...

Tai paskui tuos protestuotojus teisė, bet kaip tais gavosi, kad neaišku, ar nuteisė pakolei kas, tik kaltinimų buvo įvairiausių, o įdomiausias - tai, kad tie mitinguotojai kalti už tai, kad policija sunaudojo labai brangias kulkas ir ašarinių dujų granatas. O dar ta proga irgi išlindo įdomybė, nes pradžioj labiausiai kaltino, kad protestuotojai išmušė langų už 200 tūkstančių litų, tai paskui daugelis uždavė klausimą, kaip čia taip gaunasi, kad 5 langai tiek kainuoja. Tai tada tie kaltinimai dėl langų nutilo ir pasiliko kaltinimai dėl sunaudotų kulkų ir panašiai.

Tai aišku, kaip ten kas sukėlė tas riaušes išties, tai ir nelabai gal aišku, bet kad Arūnas Valinskas, su kuriuo minia norėjo pakalbėt, tuo metu išvyko kažkur pietaut ir pareiškė, kad tie pietūs kažkokie jam svarbesni, tai čia jau visi ilgai anam primindavo.

O tai dar simboliška, kad kai prieš tai buvo Sausio 13, tai kažkokie ten politikai iš Seimo paskelbė vos ne šventę kažkokią, kad švęst reikia - taip ir sakė tokiais žodžiais, tačiau žmonės taip ir nesusirinko. Tai susirinko po kelių dienų užtatai...